سه شنبه 16 بهمن 1397
کد مطلب: 40423 درج نظر
رندر جدید گلکسی اسپرت سامسونگ
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تصاویر رندر گلکسی اسپرت ، ساعت جدید سامسونگ منتشر شد. به گزارش آسمونی ، مدتی است خبر هایی مبنی بر این که...


تصاویر رندر گلکسی اسپرت ، ساعت جدید سامسونگ منتشر شد.

به گزارش آسمونی ، مدتی است خبر هایی مبنی بر این که سامسونگ در حال کار بر روی ساعت هوشمند گلکسی اسپرت شنیده می شود. در گذشته سامسونگ ساعت های هوشمند خود را با برند گیر (Gear) ، معرفی و عرضه می کرد اما با عرضه گلکسی واچ ، سامسونگ ساعت های خود را نیز زیر برند گلکسی کرد و حالا به دنبال گسترش آن است.گجت گلکسی اسپرت جانشینی برای ساعت گیر اسپرت است که طراحی و قابلیت های جدیدی به همراه دارد.

چندی پیش رندر جدیددی از این ساعت هوشمند منتشر شده که شکل ظاهری و ویژگی های طراحی محصول را نمایش می دهد.در این تصاویر شاهد طراحی و شکل ظاهری گلکسی اسپرت که با شماره مدل SM-R500 شناخه می شود هستیم. طبق تصاویر این ساعت از طراحی ساده و چشم نوازی و بدنه ی فلزی برخوردار است و خبری از حاشیه ی بر آمده نیست.فناوری انتظار می رود این دستگاه در نمایشگاه MWC 2019 که در تاریخ 25 تا 28 فوریه 2019 ( 6 تا 9 اسفند 1397 ) برگزار می شود رونمایی شود. البته این احتمال نیز وجود دارد که سامسونگ این دستگاه را همزمان با گلکسی اس 10 یعنی 1 اسفند ماه رونمایی کند.گجت

تصاویر فقط شامل طراحی دستگاه هستند و اطلاعاتی از سایر مشخصات دستگاه در اختیار ما نمی گذارند اما انتظار می رود تا این دستگاه با 4 گیگابایت حافظه داخلی ، سیستم عامل تایزن و قابلیت های فراوان تناسب اندام معرفی شود.

منبع: اختصاصی آسمونی

ثبت نظر درباره «رندر جدید گلکسی اسپرت سامسونگ»

برای ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید


ورود به سایت