کد مطلب: 49552 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
باتری بزرگ‌تر گلکسی اس 11 سامسونگ

باتری بزرگ‌تر گلکسی اس 11 سامسونگ

براساس آخرین اخبار، گلکسی اس 11 سامسونگ احتمالا به‌همراه باتری با ابعاد بزرگ‌تری نسبت به باتری گلکسی نوت 10 پلاس و گلکسی اس 10 پلاس معرفی و به بازار عرضه می‌شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تاکنون اخبار و شایعه‌های مختلفی در مورد گلکسی اس 11 سامسونگ منتشر شده است. اما یکی از موضوعاتی که تاکنون در مورد آن خبری به‌اشتراک گذاشته نشده، به باتری این گوشی هوشمند مربوط می‌شود.

براساس آخرین اطلاعات فاش‌شده مربوط به صدور تاییدیه‌ی گلکسی اس 11، ظاهرا باید منتظر دستگاهی با باتری بزرگ‌تر باشیم. تصویر به‌اشتراک گذاشته شده، باتری 17/37 وات ساعتی را نشان می‌دهد.

باتری بزرگ‌تر گلکسی اس 11 سامسونگ
باتری بزرگ‌تر گلکسی اس 11 سامسونگ


دارا بودن ولتاژ 3/86 ولتی برای دستگاه جدید سامسونگ به‌معنای آن است که ظرفیت باتری 4500 میلی‌آمپر‌ساعتی خواهد بود. چند روز قبل گفته شده بود که گلکسی اس 11 پلاس به باتری 5000 میلی‌آمپرساعتی مجهز می‌شود. درنظر داشته باشید که باتری گلکسی اس 10 پلاس، 4100 میلی‌آمپرساعتی و باتری گلکسی نوت 10 پلاس نیز 4300 میلی‌آمپرساعتی است. این بدان معنی است که نسخه‌ی استاندارد گوشی هوشمند بعدی گلکسی S با باتری بزرگ‌تری نسبت به نسخه‌های پلاس گوشی‌های هوشمند نسل فعلی سامسونگ به بازار عرضه خواهد شد.

البته هنوز مشخص نیست که گلکسی اس 11 با باتری 4500 میلی‌آمپرساعتی معرفی خواهد شد یا خیر.  کماکان باید منتظر باشیم تا اطلاعات بیشتری در مورد این گوشی هوشمند منتشر شود.
: برای دریافت مشاوره درباره باتری بزرگ‌تر گلکسی اس 11 سامسونگ فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «باتری بزرگ‌تر گلکسی اس 11 سامسونگ» در کادر زیر بنویسید :

3 + 9 = ?