کد مطلب: 39745 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سامسونگ تاریخ معرفی Galaxy s10 را رسما اعلام کرد

سامسونگ تاریخ معرفی Galaxy s10 را رسما اعلام کرد

پس از انتشار اخبار مختلف در مورد زمان معرفی Galaxy s10 ، بالاخره زمان رسمی معرفی این تلفن هوشمند توسط سامسونگ بطور رسمی اعلام شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

پس از انتشار اخبار مختلف در مورد زمان معرفی Galaxy s10 ، بالاخره زمان رسمی معرفی این تلفن هوشمند توسط سامسونگ بطور رسمی اعلام شد. به گزارش آسمونی ، دستگاه جدید سامسونگ که حواشی زیادی را به همراه داشته ، 1 اسفند ( 20 فوریه ) ساعت 22:30 دقیقه به وقت تهران در سالن بیل گراهام سیویک شهر سان فرانسیسکو معرفی خواهد شد. سامسونگ در دعوتنامه خود روی اینکه این محصول دهمین نسل از گوشی های هوشمند سری اس هست بسیار تاکید کرده است و عدد 10 را با اندازه بزرگ بر روی این دعوتنامه درج کرده. علاوه بر گلکسی اس 10 انتظار می رود تا از مدل جدید گوشی تاشو این شرکت نیز رونمایی شود. معمولا سامسونگ گوشی های سری اس خود را در نمایشگاه MWC معرفی می کرد اما امسال گلکسی اس جدید یک هفته زودتر معرفی می شود. مدل 5G گلکسی اس 10 نیز در بهار معرفی خواهد شد که انتظار می رود در نمایشگاه MWC اطلاعات بیشتری در این مورد ارائه داده شود.

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات با شماره تلفن زیر تماس بگیرید

02144704941

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

ثبت نظر درباره «سامسونگ تاریخ معرفی Galaxy s10 را رسما اعلام کرد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

7 - 2 = ?