کد مطلب:  44322 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
سامسونگ زمان احتمالی عرضه گلکسی فولد را اعلام کرد

سامسونگ زمان احتمالی عرضه گلکسی فولد را اعلام کرد

عرضه گلکسی فولد سامسونگ در جولایگلکسی فولد، اولین گوشی هوشمند تاشدنی شرکت سامسونگ می باشد که با ارائه...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

گلکسی فولد
گلکسی فولد

عرضه گلکسی فولد سامسونگ در جولای

گلکسی فولد، اولین گوشی هوشمند تاشدنی شرکت سامسونگ می باشد که با ارائه کمپینگ های بزرگ تبلیغاتی به کاربران معرفی شد، اما این گوشی پیش از عرضه رسمی و در مرحله ارائه آزمایشی دچار مشکلاتی جدی گردید، به صورتی که سامسونگ را مجبور به این کرد که عرضه این محصول را به تعویق بیاندازد.

به گزارش وب سایت آسمونی،به نظر می رسد که شرکت سامسونگ توانسته است مشکلات موجود در گوشی هوشمند گلکسی فولد را رفع کرده و زمانی جدید را برای عرضه رسمی آن به علاقه مندان معرفی کند. به این گویا گزارش های قبلی که خبر از عرضه گلکسی فولد در مرداد ماه سال جاری شمسی می دادند تکذیب شده و یکی از مسئولان این شرکت می گوید که کاربرانی که تمایل به خریداری کردن گلکسی فولد دارند، می توانند از تیر ماه 98 به فروشگاه های سامسونگ مراجعه کنند.

اخیر رسانه کره ای NewsTomato، بر طبق گفتگویی که با رئیس بخش فناوری اطلاعات و موبایل شرکت سامسونگ، آقای کیم دونگ جین انجام داده، بیان داشته است که من در فرودگاه گیمپوی سئول خبرنگاری را دیدم و او از من پرسید که آیا در ماه ژوئیه از گوشی تاشدنی رونمایی خواهد شد؟ من به او گفتم قبلا به شما گفته بودم باید بیشتر از این صبر کنید اما حالا می‌ توانم بگویم که به ‌زودی یک کنفراس رسانه ‌ای برگزار خواهیم کرد.

گلکسی فولد سامسونگ بزودی از راه می رسد

اگر کمی در جربان خبرهای دنیای فناوری باشید، حتما با مکس واینباخ آشنایی خواهید داشت، واینباخ لو دهنده مشهور محصولات و تولیدات شرکت سامسونگ بوده و این فرد نیز این خبر را تایید کرده و با انتشار توییتی بیان کرده است که من از یک منبع آگاه شنیدم که گلکسی فولد در ماه ژوئیه معرفی خواهد شد. من این خبر را چند روز پیش شنیدم اما در حال حاضر در یک وب سایت دیگر هم دیدم که نوشته شده بود یکی از مسئولان سامسونگ گفته انتظار دارد این گوشی در ماه ژوئیه وارد بازار شود و قبل از آن یک کنفرانس رسانه‌ ای برگزار خواهد کرد.

گلکسی فولد پتانسیل این موضوع را داشت که سامسونگ را وارد بحرانی جدی کند، اما مسئولان این شرکت از جریان نوت تجربیاتی خوبی را کسب کرده اند و توانسته اند که شرایط فعلی را مدیریت کنند. بنابر این از آنجایی که این شرکت اعلام کرده بود که اگر گلکسی فولد تا تاریخ 8 خرداد نتواند وارد بازار شود، تمامی پیش فروش های انجام شده لغو خواهد شد. به این ترتیب می توان با اطمینان گفت که این موضوع قاعدتا تا به امروز اتفاق افتاده است. با این حال گویا خبرهای گذشته که حکایت از رونمایی شدن گوشی هوشمند تاشدنی سامسونگ در ماه های خرداد یا مرداد داشت، تکذیب شده و کاربران می توانند در تیر ماه با این محصول روبرو شوند.

: برای دریافت مشاوره درباره سامسونگ زمان احتمالی عرضه گلکسی فولد را اعلام کرد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «سامسونگ زمان احتمالی عرضه گلکسی فولد را اعلام کرد» در کادر زیر بنویسید :

7 - 2 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید