کد مطلب:  19367 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
فروش بلیت 300 هزار تومانی برای اکران خصوصی «سلام بمبئی»/ اجرای زنده خواننده هندی در ایران

فروش بلیت 300 هزار تومانی برای اکران خصوصی «سلام بمبئی»/ اجرای زنده خواننده هندی در ایران

به گزارش آسمونی: اکران خصوصی فیلم «سلام بمبئی» در برج میلاد با فروش بلیت 300 هزار تومان برگزار می شود. نشست...
زمان مطالعه: 3 دقیقه

sales-tickets-300-thousand-tomans-for-a-private-screening-of-salaam-bombay
sales-tickets-300-thousand-tomans-for-a-private-screening-of-salaam-bombay

به گزارش آسمونی:

اکران خصوصی فیلم «سلام بمبئی» در برج میلاد با فروش بلیت 300 هزار تومان برگزار می شود.

نشست خبری فیلم «سلام بمبئی»، محصول مشترک ایران و هند با حضور جواد نوروزبیگی تهیه کننده، قربان محمدپور کارگردان و امیدرضا کشتی آرای سرمایه گذار فیلم در پردیس سینمایی کورش برگزار شد.
 
جواد نوروز بیگی تهیه کننده فیلم گفت: قربان محمدپور فیلم نامه را در بهمن 94 به من داد و مطالعه کردم و از زمان خواندن فیلم نامه تا کلید زدن کار حدود 10 ماه طول کشید.

وی ادامه داد: هند برای ساخت فیلم دردسر های زیادی داشت، چون ما با فیلمبرداری آن جا آشنا نبودیم و با مسائلی مواجه شدیم و گروه خیلی کم استراحت کرد، ولی خوشبختانه با همه مشکلات فیلم به لحاظ کیفی خوب بود.

نوروزبیگی عنوان کرد: کار مشترک به سینمای ما کمک می‌کند، تا فیلم ما علاوه بر ایران در جا های دیگر هم اکران شود.
 
این تهیه کننده در پاسخ به این سوال که قیمت‌های بلیت اکران خصوصی برای مردم 300 هزار تومان است، بیان کرد: بلیت ما بر اساس مصوبه به فروش می‌رسد، اما هر فیلمی مراسمی دارد و مراسم فیلم ما در سالن برج میلاد است و حدود بیست نفر از عوامل از هند می‌آیند.

وی ادامه داد: این هزینه ها چیزی حدود یک میلیارد تومان می‌شود و هر کسی که دوست دارد در این مراسم باشد و با بازیگران فیلم از نزدیک دیدار کنند، می‌توانند این بلیت را تهیه کرده و به اکران خصوصی بیاید. این اتفاق در گذشته سابقه داشته هم برای شهرزاد و هم در زمان جشنواره فیلم فجر.

نوروز بیگی در خصوص میزان سرمایه گذاری برای ساخت این فیلم عنوان کرد: در زمان تولید ما سرمایه گذاری کردیم، اما قسمتی از هرینه ها را کمپانی هندی بر عهده می‌گیرد. فیلم ما تا نزدیک عید نوروز اکران خواهد بود و اگر سرگروه هم نداشت در گروه آزاد به اکران خود ادامه خواهد داد، اما دو هفته به خاطر جشنواره فیلم فجر اکران فیلم متوقف خواهد شد.
 
وی تصریح کرد: ما نظر شورای پروانه نمایش را جلب کردیم اما برنامه ریزی ما در شورای نظارت گیر کرد، می خواستیم که فیلم ما عید اکران شود، اما شرایط مهیا نشد، تا پخش آن به آذر ماه رسید.
 
نوروز بیگی در خصوص پخش تبلیغات فیلم در شبکه های ماهواره‌ای گفت: ما تمایل نداریم که تیزر فیلم را به شبکه ماهواره‌ای بدهیم اما اگر خودشان پخش کنند به ما مربوط نمی‌شود، به صدا و سیما تیزر هایمان را ارائه دادیم تا ببینیم که چه قدر تیزر به این فیلم تخصیص خواهند داد.

وی در ادامه در خصوص میزان بودجه ساخت فیلم گفت: فیلم‌های عادی در خصوص دو میلیارد سرمایه دارند و چون فیلم ما در خارج از کشور بود، حدود سه تا چهار برابر این هزینه بود و هزینه هتل، خوراک و عوامل هندی، همه از مسائلی بود که در هزینه ها تاثیر داشت.
 
نوروز بیگی در خصوص افزایش قیمت بلیت گفت: از جانب ما برای افزایش قیمت بلیت درخواستی نداده‌ایم.
 
وی با اشاره به اکران های جهانی فیلم ادامه داد: چون زبان فیلم انگلیسی است، همه می توانند از آن استفاده کنند و در اروپا و کشور های عربی هم فیلم اکران خواهد شد و اکران های جهانی آن با گذشت یک هفته از زمان اکران، آغاز می شود.

نوروز بیگی گفت: من کمتر از فیلم‌هایم تعریف می کنم، اما خودم بالغ بر بیست بار این فیلم را دیدم و هر بار لذت بردم.

در ادامه قربان محمد پور کارگردان فیلم  گفت: احتمالا در مراسم اکران ویژه، خواننده هندی فیلم، ترانه‌های فیلم را به صورت زنده اجرا می‌کند.
 
وی در خصوص پیش بینی وضعیت استقبال از این فیلم گفت: این فیلم از معدود فیلم هایی است که جوان ها دو بار و یا سه بار فیلم را خواهند دید و راضی از سالن بیرون خواهند رفت. بسیاری از فیلم های پرفروش ایران را من نوشتم مثل «خروس جنگی» یا «زن ها فرشته اند»، اما به هر حال ما دوست داریم که این اتفاق برای این فیلم هم بیفتد.

وی ادامه داد: قصه جذاب فیلم، بازیگران جذاب، آهنگ هایی که در فیلم موجود است، خواننده ای که برای بار اول بازی می‌کنند، باعث میشود که فیلم با استقبال رو به رو شود.
 
محمد پور در خصوص تفاوت پخش فیلم در ایران و هند گفت: ابتدا نسخه هند ده دقیقه طولانی بود اما بعد زمانشان را برابر کردیم و در سینما هند هم میان فیلم استراحت نخواهیم داشت چون مدت زمان آن 104 دقیقه است. قصه فیلم بیشتر به ما نزدیک است و داستان یک ایرانی مسلمان را روایت می‌‍کند که در هند درس می‌خواند و عاشق دختری هندی می‌‍شود.
 
این کارگردان اظهار داشت: زبان فیلم انگلیسی است و در صورت دوبله، به فیلم لطمه وارد می‌شد و فیلم در ایران به زبان انگلیسی و با زیر نویس فارسی اکران می‌شود.

همچنین امیدرضا کشتی آرای سرمایه گذار فیلم گفت: تعداد سالن‌هایی که به فیلم اختصاص دارد بیشتر است و مدت زمان اکران ما به جای ده هفته، پانزده هفته اکران خواهد بود.
 
این سرمایه گذار در خصوص علت پذیرش سرمایه گذاری این فیلم بیان کرد: به خاطر جذابیت‌های فیلم، در این اثر سرمایه گذاری کردم و این آخرین کار من در سینما نخواهد بود.
 
در پایان مراسم از تیزر و پوستر های فیلم رونمایی شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

: برای دریافت مشاوره درباره فروش بلیت 300 هزار تومانی برای اکران خصوصی «سلام بمبئی»/ اجرای زنده خواننده هندی در ایران فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «فروش بلیت 300 هزار تومانی برای اکران خصوصی «سلام بمبئی»/ اجرای زنده خواننده هندی در ایران» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید