کد مطلب:  20622 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
رای کمیته انضباطی در خصوص سعید معروف اعلام شد

رای کمیته انضباطی در خصوص سعید معروف اعلام شد

به گزارش آسمونی، تیم والیبال پیکان تهران و شهرداری تبریز (22 دیماه)‌ در خانه والیبال تهران به مصاف هم رفتند...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، تیم والیبال پیکان تهران و شهرداری تبریز (22 دیماه)‌ در خانه والیبال تهران به مصاف هم رفتند که این دیدار با حاشیه‌هایی همراه بود. حسین پورکاشیان، ناظر این مسابقه گزارشی درباره این دیدار ارائه داد که منجر به محرومیت سعید معروف از حضور در مسابقه روز یکشنبه تیم پیکان مقابل نماینده اراک تا تشکیل کمیته انضباطی شد.

2117314
2117314

کمیته انضباطی فدراسیون والیبال امروز دوشنبه در محل این فدراسیون تشکیل جلسه داد تا به این موضوع رسیدگی کند.

این جلسه با حضور محمود افشاردوست (دبیرکل فدراسیون والیبال)، سعید درخشنده (رییس سازمان لیگ)، علی فرخی( رییس کمیته انضباطی)، امیدوار حاتمی (رییس کمیته داوران)، حسین پورکاشیان (ناظر دیدار دو تیم پیکان و شهرداری تبریز) سعید معروف (کاپیتان و پاسور تیم پیکان)، مهدی نفر (سرپرست تیم پیکان) و نمایندگان وزارت ورزش و جوانان دیگر اعضاء برگزار شد.

پس از بحث و بررسی موضوع و صحبت های ناظر  مسابقه و کایپتان تیم پیکان رای کمیته انضباطی فدراسیون والیبال به قرار زیر اعلام شد:

«نظربه اینکه حسب گزارش ناظر مسابقه تیم های پیکان وشهرداری تبریز، سعید معروف بازیکن تیم پیکان با بکار بردن الفاظ دور از انتظار ناظر مسابقه را مورد خطاب قرارداده است و با امعان نظر به اینکه مطابق مقررات آئین نامه انضباطی بی احترامی به عوامل اجرایی مسابقات تخلف محسوب می گردد بنابراین با استناد ماده 10 آئین نامه انضباطی به ویژه بندهای 38 و 2-39 سعید معروف یک جلسه ازحضور درمسابقه لیگ محروم گردید . بدیهی است یک جلسه محرومیت نامبرده توسط سازمان لیگ ازجریمه تعیین شده قابل کسر است ».

: برای دریافت مشاوره درباره رای کمیته انضباطی در خصوص سعید معروف اعلام شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «رای کمیته انضباطی در خصوص سعید معروف اعلام شد» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید