کد مطلب:  19955 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
رویس گزینه آرسنال برای جانشینی اوزیل و سانچس

رویس گزینه آرسنال برای جانشینی اوزیل و سانچس

به گزارش آسمونی، روزنامه «دیلی تلگراف» انگلیس مدعی شد، آرسنال بار دیگر وضعیت مارکو رویس را زیرنظر دارد و...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، روزنامه «دیلی تلگراف» انگلیس مدعی شد، آرسنال بار دیگر وضعیت مارکو رویس را زیرنظر دارد و قصد دارد تا در صورت لزوم این هافبک آلمانی را از بورسیا دورتموند با پیشنهادی قابل‌ توجه به خدمت بگیرد.

13950930115732219499854
13950930115732219499854

هافبک تیم ملی آلمان که عملکرد سطح بالایی از خود در رقابت‌های چند فصل اخیر بوندس‌لیگا ارائه داده، مدت‌هاست مورد توجه توپچی‌های لندن است و با توجه به اینکه در مورد آینده مسعوت اوزیل و الکسیس سانچس در این تیم تردیدهایی به وجود آمده و احتمال عدم تمدید قرارداد این دو بازیکن وجود دارد، آرسنال بار دیگر نظرش به هافبک بازیساز و هجومی زردپوشان وستفالن معطوف شده است.

قرارداد اوزیل و سانچس در پایان فصل آینده با آرسنال به پایان می‌رسد و این تیم انگلیسی که سال‌ها در حسرت قهرمانی در لیگ برتر انگلیس است، همچنان امیدوار است تا با این دو بازیکن بتواند بر سر تمدید قراردادشان به توافق برسد، اما اگر به هر دلیلی این اتفاق نیفتاد، رویس را به عنوان جانشین مناسبی برای این دو بازیکن در نظر دارد که قابلیت بازی در پست هافبک نفوذی و مهاجم را دارد.

رویس تا سال 2019 با دورتموند قرارداد دارد و در سال‌های اخیر با رد پیشنهاد تیم‌های بزرگ به دورتموند وفادار مانده است، هرچند به ادعای «دیلی تلگراف» به نظر می‌رسد این بار پیشنهاد تیم شمال لندنی آرسنال به قدری خوب باشد که مارکو را برای جدایی از دورتموند ترغیب کند.

از آنجایی که آرسنال به از دست دادن ستاره‌هایش به خصوص در نیمه دوم دوره مربیگری آرسن ونگر در این تیم مشهور است، بعید نیست که اوزیل و سانچس در صورت عدم قهرمانی این تیم در پایان فصل جاری لیگ برتر از این تیم جدا شوند.

منبع: خبرگزاری مهر

: برای دریافت مشاوره درباره رویس گزینه آرسنال برای جانشینی اوزیل و سانچس فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «رویس گزینه آرسنال برای جانشینی اوزیل و سانچس» در کادر زیر بنویسید :

3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید