کد مطلب: 39137 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بیوگرافی روح الله باقری

بیوگرافی روح الله باقری

روح الله باقری یکی از فوتبالیست های با استعداد کشورمان است که در حال حاضر در تیم استقلال تهران در پست مهاجم...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

روح الله باقری یکی از فوتبالیست های با استعداد کشورمان است که در حال حاضر در تیم هوادار در پست مهاجم بازی می کند. آسمونی در این بخش بیوگرافی روح الله باقری را شرح می دهد.

بیوگرافی روح الله باقری بازیکن استقلال
بیوگرافی روح الله باقری بازیکن استقلال

درباره روح الله باقری 

روح‌الله باقری (23 بهمن 1369 - رشت) بازیکن فوتبال اهل ایران است؛ که برای باشگاه فوتبال هوادار در لیگ برتر خلیج فارس در پست مهاجم بازی می‌کند.

سابقه باشگاهی روح الله باقری

وی سابقه بازی در باشگاه‌های نیروی زمینی، سیاه جامگان، پدیده، مس کرمان و خونه به خونه را دارد

 خونه به خونه

روح‌الله باقری در سال 94 با قراردادی سه ساله به خونه به خونه پیوست.

اوج درخشش او در جام حذفی 97–96 بود. در حالی که خونه به خونه 1 بر 0 بازی را به استقلال خوزستان واگذار کرده بود باقری در دقایق پایانی بازی توانست هت ریک کند و یک تنه این تیم را به فینال ببرد. اما دریافت کارت زرد باعث محرومیت او در بازی نهایی مقابل استقلال تهران شد

روح‌الله باقری یکی از ارکان موفقیت این فصل (1396–1397) خونه به خونه بود و خیلی اعتقاد دارند که مصدومیت او باعث شد این تیم در هفته‌های پایانی از کورس رقابت برای صعود به لیگ برتر باز بمانند. در این فصل او جزو مدعیان آقای گلی بود.

 استقلال تهران

در پی درخشش باقری در تیم خونه به خونه مورد توجه وینفرد شفر سرمربی استقلال قرار گرفت وی سرانجام در خرداد ماه 1397 با قراردادی سه ساله به عضویت تیم استقلال تهران درآمد.

اولین پاس گل روح‌الله باقری در بازی رفت استقلال و ذوب آهن در هفته دوم (لیگ 1397–1398) بود که وریا غفوری توانست آن را گل کند و در هفته سوم مقابل تراکتورسازی تبریز شوت او پس از برخورد با مدافع حریف باعث شد گل اول استقلال به ثمر برسد که در نهایت استقلال در آن مسابقه 3–0 به پیروزی رسید.

نخستین گل روح‌الله باقری برای استقلال در لیگ قهرمانان آسیا بود در مسابقه برگشت استقلال و السد در مرحله 1/4 نهایی به‌ثمر رسانید. پس از آن گل پیروزی استقلال در جام حذفی مقابل نفت مسجدسلیمان را زد. و در بازی رفت استقلال مقابل استقلال خوزستان نخستین گل خود در لیگ برتر فوتبال ایران را به ثمر رساند.

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «بیوگرافی روح الله باقری»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 * 7 = ?