کد مطلب:  8439 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
روحانی : عبور از تحریم تنها با همیاری و همکاری مردم امکان پذیر است

روحانی : عبور از تحریم تنها با همیاری و همکاری مردم امکان پذیر است

1393/09/20 رییس جمهوری شامگاه چهارشنبه و در ادامه دیدارهای مستمر خویش با خانواده معظم شهیدان و ایثارگران، در...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

1393/09/20

رییس جمهوری شامگاه چهارشنبه و در ادامه دیدارهای مستمر خویش با خانواده معظم شهیدان و ایثارگران، در منزل شهیدان سیدحسن و سیدمحمد صنیع‌خانی در منطقه نازی آباد تهران حضور یافت و در فضایی بسیار صمیمی و دوستانه با آنان به گفت‌وگو پرداخت.

به گزارش آسمونی به نقل از ایسنا، حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی در این دیدار با اشاره به آشنایی خود با شهید سیدمحمد صنیع‌خانی، اظهار کرد: این شهید بزرگوار از روحیه بسیار بالا و برجسته‌ای برخوردار بود و همواره به فکر خدمت به مردم و کشور بود.

رییس جمهور با تجلیل از ایثار و فداکاری خانواده بزرگ شهدا گفت: در دوران دفاع مقدس دشمن علیه استقلال، شرف و عزت ملت ما وارد عمل شد و خانواده‌های مؤمن و مخلص به صحنه آمده و در مقابل آن ایستادگی و فداکاری کردند و به این کار خود افتخار می‌کنند.

روحانی افزود: احساس رضایت و خشنودی خانواده شهدا از فداکاری خویش در راستای انجام وظیفه، لذت‌بخش بوده و راه آینده را روشن می‌سازد.

رییس جمهوری در ادامه با تاکید بر اینکه باید با هم کشور را بسازیم، اظهار کرد: هدف اصلی از انقلاب اسلامی این است که در این سرزمین احکام الهی اجرا شود و این موضوع اساس و پایه حرکت کشور است؛ یعنی باید با دوستی، برادری، راستی و یاری همدیگر،آنچه را خداوند از ما خواسته، اجرا کنیم.

روحانی گفت: مردم ما را انتخاب کردند تا به آنها خدمت کرده و در مسیر پیشرفت و آبادانی کشور حرکت کنیم.

رییس جمهور با بیان اینکه امروز روحیه زنده‌دلی و همدلی در میان مردم، احیاء شده است، گفت: تلاش ما این است که مشکلات موجود را با کمک و یاری مردم حل و فصل کنیم.

وی گفت: دشمن همواره به شیوه‌های گوناگون علیه ملت ایران اقدام کرده و امروز با توطئه‌ای به نام تحریم علیه مردم وارد صحنه شده است که باید از این موضوع عبور کنیم و این جز با همیاری و همکاری مردم امکان‌پذیر نیست.

رییس جمهور با بیان اینکه خانواده شهدا باعث سربلندی و عزت کشور هستند، گفت: دولت انتظار یاری بیشتر و نیازمند دعای خیر مادران و پدران شهدا است.

در این دیدار خانواده شهیدان سیدحسن و سیدمحمد صنیع‌خانی با ابراز خوشحالی از دیدار رییس‌ جمهور خاطراتی از شهیدان خود بیان کردند.

همچنین در این دیدار برادر شهیدان صنیع خانی با اشاره به اقدامات ارزشمند دولت گفت: هرکاری که از دست ما بر آید در جهت موفقیت دولت انجام خواهیم داد.

بر اساس این گزارش، شهید سیدمحمدحسن صنیع‌خانی در سال 1361 در حالی که دانش‌آموز 16 ساله‌ای بود در عملیات بیت‌المقدس به درجه رفیع شهادت نایل آمد و شهید سیدمحمد صنیع‌خانی که فرماندهی ترابری سپاه پاسداران را بر عهده داشت، در سال 1374 بر اثر عوارض ناشی از جراحات شیمیایی و با ابتلا به سرطان خون به شهادت رسید.

رییس جمهور در این دیدار که حجت‌الاسلام والمسلمین شهیدی معاون رییس‌جمهوری در امور ایثارگران و رییس بنیاد شهید و حسین فریدون دستیار ویژه رییس جمهوری نیز حضور داشتند، لوح تقدیری به رسم یادبود به خانواده شهیدان صنیع خانی اهدا کرد.

روحانی به هنگام خروج از منزل شهیدان صنیع خانی با « شعارهای درود بر روحانی – روحانی خوش آمدی و ذکر صلوات» مورد استقبال اهالی محله که در داخل کوچه تجمع کرده بودند، قرار گرفت. رییس جمهور هم برای لحظاتی در بین آنان حضور یافت و از آنان قدردانی کرد.

: برای دریافت مشاوره درباره روحانی : عبور از تحریم تنها با همیاری و همکاری مردم امکان پذیر است فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «روحانی : عبور از تحریم تنها با همیاری و همکاری مردم امکان پذیر است» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید