کد مطلب:  12074 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
حادثه خونین جاده قم ـ تهران + تصاویر

حادثه خونین جاده قم ـ تهران + تصاویر

1394/07/27به گزارش آسمونی به نقل از مهر، معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی قم با بیان اینکه مجروحان...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

road-accident-qom(3)
road-accident-qom(3)

1394/07/27

به گزارش آسمونی به نقل از مهر، معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی قم با بیان اینکه مجروحان حادثه تصادف سه دستگاه خودرو در جاده قدیم قم - تهران به قم منتقل شده‌اند، از وخیم بودن حال همه مجروحان این حادثه خبر داد.

مهدی فراهانی در پی وقوع حادثه تصادف سه دستگاه خودرو در جاده قدیم قم - تهران در گفتگو با مهر از وخیم بودن حال مجروحان این حادثه خبر داد.

وی با اشاره به اینکه تصادف ساعت 18 و 23 یکشنبه به اورژانس قم اطلاع داده شد، گفت: پس از این تماس یک دستگاه آمبولانس از ایستگاه شکوهیه به محل حادثه اعزام شد که ساعت 18 و 27 دقیقه پس از رسیدن به محل تصادف با مشاهده شدت حادثه 10 دستگاه امبولانس درخواست شد.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم در خصوص این حادثه گفت: یک دستگاه مینی‌بوس حامل اتباع خارجی که از روستای دشت احمد در حال عزیمت به قم بود با کامیون ایسوزو برخورد شدید کرد و سپس یک دستگاه خودرو پیکان از پشت با مینی‌بوس برخورد کرده است.

وی با بیان اینکه در این تصادف 20 نفر در محل حادثه جان خود را از دست داده‌اند، گفت: 10 نفر در این سانحه مجروح شدند که حال همگی وخیم گزارش شده و وضعیت 4 مجروح از این 10 نفر نیز به شدت وخیم است.

فراهانی در ادامه افزود: 3 مجروح به بیمارستان شهید بهشتی قم و 7 مجروح نیز به بیمارستان نکویی منتقل شده است و 3 مجروح حادثه در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم همچنین گفت: احتمالا دو نفر از مجروحان از سرنشینان خودرو پیکان هستند.

road-accident-qom(1)
road-accident-qom(1)

علت حادثه

سرهنگ اردشیر جمشیدی راد، رئیس پلیس راه استان قم نیز در گفتگو با مهر گفت: 19 نفر از سرنشینان مینی‌بوس و راننده کامیون ایسوزو جزو کشته شدگان هستند.

وی علت حادثه را انحراف به چپ کامیون ایسوزو عنوان کرد و گفت: حادثه در کیلومتر 14 جاده قدیم قم - تهران و به فاصله 2 کیلومتری شهرک شکوهیه اتفاق افتاده است.

road-accident-qom(2)
road-accident-qom(2)

road-accident-qom
road-accident-qom

: برای دریافت مشاوره درباره حادثه خونین جاده قم ـ تهران + تصاویر فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «حادثه خونین جاده قم ـ تهران + تصاویر» در کادر زیر بنویسید :

5 * 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید