کد مطلب: 9685 درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
فدراسیون های مدال آور ریو نگران بودجه نباشند

فدراسیون های مدال آور ریو نگران بودجه نباشند

1394/02/02 دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: امسال چون سال المپیک است به رغم کمبود بودجه حمایت ویژه‌ای از...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

Rio medalist federations are concerned about budget

1394/02/02

دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: امسال چون سال المپیک است به رغم کمبود بودجه حمایت ویژه‌ای از فدراسیون‌های مدال آور در المپیک ریو خواهیم داشت.

به گزارش آسمونی به نقل از ایسنا مهندس شاهرخ شهنازی، اظها‌ر کرد: با وجود اینکه امسال بودجه کمی در اختیار ورزش قرار دارد و در تمام کشور با کمبود بودجه مواجه هستیم، اما چون امسال سال کسب سهمیه المپیک 2016 ریو است ما تلاش می کنیم شرایط خود را با کمبود بودجه تطبیق دهیم و با توجه به داشته‌ها و کمک روسای فدراسیون‌ها بتوانیم کمک ویژه‌ای از نظر بودجه برای فدراسیون‌های مدال آور در المپیک 2016 ریو داشته باشیم.

وی افزود: فدراسیون‌هایی که امسال برای کسب سهمیه المپیک در ر‌قابت‌های مختلف شرکت خواهند کرد نگران بودجه نباشند، زیرا کمیته ملی المپیک با تمام توان تلاش خواهد کرد تا با حمایت از این فدراسیون‌ها با امید بیشتری به سمت کسب سهمیه و بالطبع مدال در المپیک 2016 پیش بروند.

دبیرکل کمیته ملی المپیک هم‌چنین یکی از رشته‌های مدال‌آور در المپیک 2016 ریو را رشته قایقرانی عنوان کرد و گفت: غلامرضا امینی یکی از مدیران خوب ما در عرصه ورزش قایقرانی است، یقینا با رای بالایی که برای ریاست این فدراسیون انتخاب شد و با قولی که به ما در خصوص کسب مدال در ریو داده است، امیدوارم به قول خود عمل کند. بدون شک ما نیز در این مسیر از هیچ حمایتی از این فدراسیون کوتاهی نخواهیم کرد.

شهنازی که در مراسم اختتامیه ورزش‌ بازنشستگان ارتش حضور داشت، تصریح کرد: برگزاری این مراسم همت بزرگی بود که در سازمان تر‌بیت ‌بدنی ارتش با همکاری سردار مجدآرا در رشته‌ها‌ی سه گانه برگزار شد که از این جهت جای تقدیر دارد. ما از این که امروز می بینیم کلیه پیشکسوتان ورزشی در یک جا جمع شده اند و با چنین روحیه خوبی به فعالیت‌های ورزشی می پردازند انگیزه خوبی برای جوانان ماست تا به این درک برسند که در هر سنی می توانند ورزش کنند و صحنه‌های ر‌قابتی را به فراموشی نسپارند.

وی در رابطه با عدم حضور هاشمی در این مراسم خاطر‌ نشان کرد: کیومرث هاشمی، رییس کمیته ملی المپیک علاقه زیادی برای شرکت در این مراسم داشت که متاسفانه به دلیل مشغله کاری نتوانست حضور پیدا کند. من به عنوان نماینده وی ضمن تبریک این روز بزرگ و روز پدر به تمام پیشکسوتان عرصه ورزش، امیدوارم که همواره شاهد استمرار سلامتی شما پیشکسوتان در عرصه ورزش باشیم و جوانان ما در آینده ادامه دهنده مسیر شما باشند.

دبیر کل کمیته ملی المپیک در پایان تاکید کرد: شما ورزشکاران پیشکسوت باید بدانید که بازنشسته نیستید،‌ بلکه در تمام صحنه‌های ورزشی ایستاده‌اید و حضور فعال دارید. بازنشستگی در ورزش معنای خاصی ندارد. بنا‌بر‌این از تیمسار امیر مرادیان و تیمسار حیدری و به ویژه‌ مجدآرا تقدیر و تشکر می‌کنم که با برپایی چنین مراسمی نشان دادند که پیشکسوتان ما همیشه در صحنه‌های ورزشی حضور دارند و به فراموشی سپرده نمی‌شوند.

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «فدراسیون های مدال آور ریو نگران بودجه نباشند»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 * 9 = ?