کد مطلب:  19090 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
رضوانی: امیدوارم با حضور سلطانی‌فر توجه ویژه‌تری به ورزش‌های پایه شود

رضوانی: امیدوارم با حضور سلطانی‌فر توجه ویژه‌تری به ورزش‌های پایه شود

به گزارش آسمونی، محسن رضوانی  با حضور در مراسم تودیع و معارفه وزیر ورزش در گفت و گو با ایسنا، به دوران طلایی...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، محسن رضوانی  با حضور در مراسم تودیع و معارفه وزیر ورزش در گفت و گو با ایسنا، به دوران طلایی ورزش ایران اشاره و خاطر نشان کرد و گفت: سلطانی فر در دوران طلایی ورزش ایران، سمت معاون و قائم مقامی را در ریاست هاشمی طبا داشته و به جزئیات ورزش ایران کاملا آگاه است. امیدورام با حضور سلطانی فر توجه به ورزش های پایه‌ی شنا، دو میدانی و ژیمناستیک ویژه تر شود.

57331966
57331966

او در ادامه افزود: اگر در این دوره به شنا توجه بیشتری شود و سخت افزارهای بیشتری در شنا، در اختیار هیات ها و فدراسیون قرار بگیرد، هم در ورزش همگانی می توانیم ورود داشته باشیم و هم در پرورش قهرمانان بهتر خواهیم شد و امیدوار به کسب مدال های رنگارنگ در المپیک و بازی های آسیایی.

به گزارش ایسنا، تیم ها ملی شنا، شیرجه و واترپلو خود را برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا مهیا می کنند. رقابت های واترپلو 24 آبان ماه آغاز و رقابت های شنا و شیرجه نیز اواخر آبان برگزار می شود.

رضوانی درباره هدف فدراسیون شنا در رقابت های قهرمانی آسیا نیز اظهار کرد: هدف گیری و برنامه اعلام شده از سوی کادر فنی، بازی های آسیایی 2018 اندونزی است ولی طبق برنامه‌ریزی میان مدت، ان‌شاءلله تیم واترپلو بتواند جز چهار تیم برتر آسیا قرار بگیرد. این برای ما نقطه عطفی خواهد بود. 15 سال است که در رقابت های قهرمانی آسیا حضور نداشتیم . امیدوارم این شروع خوبی برای موفقیت در بازی های آسیایی شود.

رییس فدراسیون درباره جوان‌گرایی در تیم های ملی شنا بیان کرد: سیاست فدراسیون توجه ویژه به جوانان با حفظ وزشکاران با تجربه است که در شنا و واترپلو این اتفاق رخ داده است. ان‌شاءلله در شیرجه نیز این اتفاق خواهد افتاد. هدف کادر فنی در اعزام دو جوان به رقابت های قهرمانی آسیا شکستن رکوردهای ملی و در بزرگسالان حضور در فینال است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

: برای دریافت مشاوره درباره رضوانی: امیدوارم با حضور سلطانی‌فر توجه ویژه‌تری به ورزش‌های پایه شود فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «رضوانی: امیدوارم با حضور سلطانی‌فر توجه ویژه‌تری به ورزش‌های پایه شود» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید