کد مطلب: 49501 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بازگشت رضا رشیدپور به شبکه 3 با «شب‌آرام»

بازگشت رضا رشیدپور به شبکه 3 با «شب‌آرام»

مجری سابق «حالا خورشید» با یک برنامه ویژه شب یلدا به تلویزیون برمی‌گردد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بازگشت رضا رشیدپور به شبکه 3 با «شب‌آرام» - Reza Rashidpoor Returns to tv3 with Shabe aram بازگشت رضا رشیدپور به شبکه 3 با «شب‌آرام» - Reza Rashidpoor Returns to tv3 with Shabe aram

به گزارش آسمونی : «شب‌آرام» نام برنامه‌ ویژه شبکه سه برای شب یلدا است. برنامه‌ای که قرار است اجرای آن را رضا رشیدپور برعهده داشته باشد و با همکاری تیم «حالا خورشید» ساخته می‌شود.

او که 22اسفند با «حالا خورشید» و آنتن صبحگاهی شبکه سه خداحافظی کرد، قرار بود خیلی زود بعد از عید به تلویزیون برگردد اما این برگشت حدود 9ماه طول کشید و باکس صبح شبکه سه هم به گروه برنامه‌ساز دیگری سپرده شد تا شایعه شکرآب میان مدیران تلویزیون و این مجری مطرح قوت بگیرد.

پس از آن رشیدپور تصمیم گرفت از تلویزیون به سینما برود و یک فیلم سینمایی با موضوع مورد علاقه‌اش یعنی پرواز تهیه‌ کند. فیلمی که جز همان خبر اولیه خبر دیگری از آن منتشر نشد و مشخص نیست در کدام مرحله متوقف شده یا شاید کارش کند پیش می‌رود.

حالا اما پس از مدت‌ها بی‌خبری این چهره تلویزیونی با یک برنامه مناسبتی به تلویزیون برمی‌گردد و طبق شنیده‌ها تدارک ویژه‌ای هم برای این برنامه از ساخت آیتم‌های ویژه تا مهمانان ویژه دیده است.

رضا رشیدپور سال گذشته هم «شب‌آرام» را به عنوان برنامه ویژه شب یلدا در دو شب متوالی روی آنتن برد.

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «بازگشت رضا رشیدپور به شبکه 3 با «شب‌آرام»»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

8 - 5 = ?