کد مطلب: 53362 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
شکست سنگین رضا رشیدپور در جذب مخاطب تلویزیون!

شکست سنگین رضا رشیدپور در جذب مخاطب تلویزیون!

«اتفاق» یکی از برنامه‌های گران‌قیمت رسانه ملی است که یکی از به ‌اصطلاح‌ مجری‌ ستاره‌ها آن را اجرا می‌کند، اما تعداد بیننده آن قابل‌ قیاس با برنامه‌های هم‌قیمت خود نیست.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
شکست سنگین رضا رشیدپور در جذب مخاطب تلویزیون-Reza rashidpoor heavy defeat in attracting the TV audience شکست سنگین رضا رشیدپور در جذب مخاطب تلویزیون-Reza rashidpoor heavy defeat in attracting the TV audience

برنامه «اتفاق» که شب‌های ماه رمضان هرشب با اجرای رضا رشیدپور از شبکه سه سیما پخش می‌شود، ظاهرا شکست سنگینی در جذب مخاطب خورده است.

این برنامه با گذشت بیش از 15قسمت هنوز هیچ بازخورد جدی در فضای مجازی نیافته و طبق آمار بازدید تلوبیون، با وجود دکور گران ‌قیمت و دستمزد نجومی رشیدپور، با اقبالی بسیار کمتر از برنامه‌های معمولی و ارزان ‌قیمت تلویزیون روبه‌رو شده؛ به عبارت دیگر شکست سنگین رشیدپور در جذب مخاطب.

هر قسمت‌ از «اتفاق» در تلوبیون به طور میانگین 600_700 بازدید دارد (با روند نزولی که حالا به کمتر از 500 رسیده است) درحالیکه در بین برنامه‌های رمضان هر قسمت از برنامه «دعوت» شبکه یک میانگین بیش از 4000 بازدید، «مثل ماه» شبکه سه بیش 1500 بازدید و «زندگی پس از زندگی» شبکه چهار در هر قسمت بیش از 20هزار بار تماشا شده؛ در صورتیکه برآورد تولید هر قسمت از این برنامه‌ها بسیار کمتر از دستمزد یک شب اجرای رشیدپور است.

«اتفاق» یکی از برنامه‌های گران‌قیمت رسانه ملی است که یکی از به ‌اصطلاح‌ مجری‌ ستاره‌ها آن را اجرا می‌کند، اما تعداد بیننده آن قابل‌ قیاس با برنامه‌های هم‌قیمت خود نیست؛ اتفاق حدود 600 بار بازدید در هر قسمت دارد، در حالیکه «دورهمی» بیش از 20هزار بار در تلوبیون تماشا می‌شود و هر قسمت از «عصر جدید» تا زمانی که روی آنتن بود بین 30_40 هزاربار دیده می‌شد.

اینکه یک برنامه گفتگو محور کم‌خرج، اما با ایده جذاب مثل مرگ در شبکه چهار می‌تواند بیش از 40برابر برنامه پرخرج رشیدپور (آن هم در باکس پرمخاطب شبکه 3) دیده شود خبر خوبی است که نشان می‌دهد همچنان ایده‌های جذاب بسیار بیشتر از مجریان پرحاشیه در جذب مخاطب موثرند.

معرفی نویسنده:

نویسنده ر‌ُمان و فعال در بخش‌های مُد و زیبایی، آرایشی و آشپزی
هم‌چنین علاقمند به سریال‌های کره‌ای و اطلاع رسانی در این خصوص داخل آسمونی

ثبت نظر درباره «شکست سنگین رضا رشیدپور در جذب مخاطب تلویزیون!»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 * 6 = ?