شنبه 27 دی 1399
کد مطلب: 57384 درج نظر
رضا کیانیان به کرونا مبتلا شد
زمان مطالعه: 1 دقیقه

کیانیان: پزشکان به من گفتند ۵ یا شش روز از ابتلای شما می‌گذرد. بدن شما بسیار مقاوم است.

رضا کیانیان بازیگر معروف سینما و تئاتر به کرونا مبتلا شد.

به گزارش آسمونی، کیانیان با تایید ابتلای خود به ویروس کرونا به خبرنگار ایسنا گفت: خوشبختانه کرونای من از نوع خفیف است و حال عمومی‌ام خوب است.

او ادامه داد: پزشکان به من گفتند ۵ یا شش روز از ابتلای شما می‌گذرد. بدن شما بسیار مقاوم است. الان هم در قرنطینه خانه می‌توانید تا بهبودی سپری کنید ولی بهتر است بستری شوید تا با تقویت و زیر نظر بودن، نقاهت و بی‌حالی بعد از کرونا را نداشته باشید و بتوانید با انرژی کارتان را ادامه دهید.

کیانیان که این روزها مشغول بازی در یک پروژه تصویری است، افزود: ما سر کار به طور مرتب چک می‌شویم و هر چند مدت، تست کامل می‌شویم . ۹ روز پیش سر پروژه ، تست کرونا داده بودم و جواب تستم منفی بود.

او در پایان گفت: خوشحالم که در یک هفته اخیر، کار ما تعطیل بود و از این جهت آرامش دارم که ویروس را به دیگر همکارانم منتقل نکرده‌ام و امیدوارم بعد از دوره درمان بتوانم به سرعت کارم را از سر بگیرم.

در چند ماه اخیر تعداد زیادی از هنرمندان بویژه بازیگران دچار کرونا شده‌اند.

شرایط کار در پروژه‌های هنری بخصوص برای بازیگران که امکان استفاده از ماسک و رعایت دیگر پروتکل‌های بهداشتی را ندارند، به گونه‌ای است که بسیاری از آنان در معرض ابتلا به ویروس کرونا قرار می‌گیرند.

ثبت نظر درباره «رضا کیانیان به کرونا مبتلا شد»

برای ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید


ورود به سایت