کد مطلب: 32521 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
انتقام جویی علت قتل سلاله دختر بچه 5 ساله ترکمن است / علت مرگ خفگی است

انتقام جویی علت قتل سلاله دختر بچه 5 ساله ترکمن است / علت مرگ خفگی است

به گزارش آسمونی:رئیس کل دادگستری گلستان دادستان آق قلا را موظف کرد به صورت ویژه پرونده قتل دختر پنج ساله...
زمان مطالعه: 1 دقیقه


به گزارش آسمونی:رئیس کل دادگستری گلستان دادستان آق قلا را موظف کرد به صورت ویژه پرونده قتل دختر پنج ساله آق قلایی را رسیدگی و نتیجه ی آن را به اطلاع افکار عمومی برساند.

هادی هاشمیان با بیان این که بررسی پزشکی قانونی نشان می دهد به این کودک تجاوز نشده است افزود: در گزارش اولیه پزشکی قانونی علت مرگ این کودک، خفگی اعلام شده است.

هاشمیان با تاکید بر این که بلافاصله پس از اعلام مفقودی دختربچه آق قلایی، تلاش دستگاه قضایی و انتظامی برای یافتن این کودک آغاز و مظنون شناسایی شد افزود: قاتل در بازجویی ها، سرخوردگی اجتماعی و انتقام جویی را انگیزه قتل این کودک بی گناه عنوان کرده است.

رئیس کل دادگستری استان گفت: خانواده کودک ساعت 11:30 دقیقه ششم اردیبهشت متوجه گم شدن او شدند و پس از بی نتیجه ماندن جستجو ها، 13:40 دقیقه همان روز با مراجعه به کلانتری مفقودی کودک را گزارش دادند و اعلام کردند به یکی از اهالی روستا که فردی معتاد و سابقه دار است مشکوک هستند.

هاشمیان افزود: با اعلام مفقودی ، پلیس با دستور بازپرس، فرد مظنون را بازداشت کرد و مظنون در بازجویی ها به قتل کودک اعتراف و محل جنازه او را به پلیس اعلام کرد.

وی ادامه داد : قاتل در بازجویی ها اعلام کرده، برای درخواستی به منزل یکی از اقوام کودک مراجعه کرده بود اما با پاسخ منفی آن خانواده روبرو شد. قاتل هنگام خروج از منزل این افراد، با هدف انتقام از اهالی خانه این دختربچه را که از بستگان این خانواده بود ربود و پس از انتقال به انبار خانه یکی از روستاییان که در منزل نبودند، خفه کرد.

این مقام ارشد قضایی استان افزود: قاتل گفته قصد دفن کردن جنازه در زمین های اطراف روستا را داشته که با اعلام بلندگوی مسجد روستا مبنی بر مفقودی کودک، از این تصمیم منصرف و جنازه را در انبار همان خانه ای که کودک را کشته بود رها کرد و از روستا خارج شد.

هاشمیان تصریح کرد: قاتل هم اکنون در زندان است و رسیدگی به پرونده در دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان آق قلا آغاز شده است.

رئیس کل دادگستری گلستان تاکید کرد: دستگاه قضایی پرونده های این چنینی را با حساسیت ویژه دنبال می کند و به زودی با تکمیل تحقیقات، کیفرخواست صادر و پرونده برای صدور رای به دادگاه ارسال خواهد شد

منبع: رکنا

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «انتقام جویی علت قتل سلاله دختر بچه 5 ساله ترکمن است / علت مرگ خفگی است»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 + 7 = ?