کد مطلب:  45801 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
بازگشت فرمانده گردان مالک اشتر پس از 38 سال / پیکر شهید ادیبان شناسایی شد

بازگشت فرمانده گردان مالک اشتر پس از 38 سال / پیکر شهید ادیبان شناسایی شد

در جریان تفحص در ارتفاعات 1150 بازی دراز، پیکر مطهر امیرسرلشکر "شهید حسین ادبیان" از فرماندهان گمنام و غیور ارتش پس از 38 سال کشف و شناسایی شد.
زمان مطالعه: 2 دقیقه
بازگشت فرمانده گردان مالک اشتر پس از 38 سال - Return of Commander of Malek Ashtar Battalion after 38 years
بازگشت فرمانده گردان مالک اشتر پس از 38 سال - Return of Commander of Malek Ashtar Battalion after 38 years
بازگشت فرمانده گردان مالک اشتر پس از 38 سال - Return of Commander of Malek Ashtar Battalion after 38 years

به گزارش آسمونی : سلام بر پادگان ابوذر، سلام بر بازی دراز، سلام بر جبهه‌های مظلوم غرب کشور و سلام بر تمامی شهیدان در خاک خفته‌اش و سلام بر شهیدان علی اکبرشیرودی، غلامعلی پیچک، حسین ادبیان، محمود غفاری، محسن حاج بابا، سعید گلاب‌بخش، اصغر وصالی و احمد کشوری که در راه دفاع از سرزمین اسلام در جبهه‌های غرب کشور به وصال خداوند رسیدند.

سردار سید محمد باقرزاده فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح از شناسایی پیکر مطهر فرمانده شجاع گردان تکاور مالک اشتر خبرداد و گفت: در جریان تفحص اخیر در ارتفاعات 1150 بازی دراز، پیکر مطهر امیرسرلشکر شهید حسین ادبیان از فرماندهان گمنام و غیور ارتش پس از 38 سال کشف و شناسایی شده است و مردم کرمانشاه در سالروز عملیات مرصاد میزبان این شهید هستند.شناسایی پیکر مطهر شهید پس از 38 سال

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: در جریان تفحص اخیر در ارتفاعات 1150 بازی دراز، پیکر مطهر امیر سرلشکر شهید حسین ادبیان از فرماندهان گمنام و غیور ارتش پس از 38 سال کشف و شناسایی شد.سردار سید محمد باقرزاده افزود: به منظور تکریم مقام این شهید والامقام، مراسم وداع با این شهید عزیز با حضور فرماندهان، همرزمان و مردم عزیز تهران روز شنبه مورخ 29 تیر از ساعت 16 در معراج شهدای تهران برگزار می‌شود.

وی عنوان کرد: براساس برنامه‌ریزی به عمل آمده مراسم استقبال از سرلشکر شهید حسین ادبیان روز یکشنبه توسط ارتش جمهوری اسلامی در محل پادگان لشکرک برگزار خواهد شد و پیکر مطهر شهید روز دوشنبه به کرمانشاه اعزام خواهد شد تا چشم انتظاری 38 ساله خانواده شهید پایان یابد.

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح افزود: پیکر مطهر شهید حسین ادبیان همزمان با ایام سالگرد عملیات پیروزمندانه مرصاد و روز پنجشنبه مورخ سوم مرداد در استان کرمانشاه تشییع و به خاک سپرده خواهد شد.

دلاوران ایران زمین آماده جانفشانی هستند

استاندار کرمانشاه نیز به مناسبت بازگشت پیکر مطهر شهید حسین ادیبان پیامی صادر کرد.

در این پیام آمده است: بازگشت پیکر مطهر شهدای جلیل القدر، تجلی بی‌چون و چرای دست قدرت لایزال الهی در پشتیبانی از نظام مقدس جمهوری اسلامی است. شگفتا که این بازگشت‌های حیرت‌انگیز به اراده الهی معمولاً در زمان‌هایی است که این نظام مقدس در شرایط خاصی قرار دارد و شهدا با رجعت به موقع خود، تو گویی انقلاب را در بزنگاه‌های خطیر یار و یاورند.

امروز در شرایطی قرار داریم که نظام استکبار جهانی بیش از هر زمان دیگری، دشمنی خود را با ملت بزرگ ایران علنی کرده و دشمنان این آب و خاک در پی آنند که با شدیدترین و بی‌سابقه ترین فشارهای اقتصادی ممکن، ملت عزیز ایران را نسبت به مسئولین و نظام بدبین و بی اعتماد نمایند کند، اما در این شرایط شهدا همانند زمان حیات‌شان که به عنوان افرادی زمان شناس و ولی شناش و تابع ولایت فقیه‌، برای دفاع از اسلام و کشور دوشادوش رهسپار جبهه‌های حق علیه باطل شدند، امروز هم با بازگشت به موقع و تشییع پیکر مطهرشان، به کمک انقلاب و اسلام می آیند.

شناسایی پیکر مطهر و بازگشت باشکوه جسم پاک امیر سرلشکر ارتش اسلام، شهید حسین ادبیان پس از 38 سال، گواهی آشکار بر این نکته است که دلاوران ایران زمین در هر مقطعی از زمان آماده جانفشانی برای سربلندی ایران عزیز اسلامی هستند.

: برای دریافت مشاوره درباره بازگشت فرمانده گردان مالک اشتر پس از 38 سال / پیکر شهید ادیبان شناسایی شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بازگشت فرمانده گردان مالک اشتر پس از 38 سال / پیکر شهید ادیبان شناسایی شد» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید