کد مطلب:  35842 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
متن تکریم و تقدیر از بازنشستگی

متن تکریم و تقدیر از بازنشستگی

شاید یکی از نزدیکانتان بازنشست شده باشد، بهتر است حتما روز بازنشستگی او را در قالب جملات زیبا و انگیزشی تبریک بگویید.
زمان مطالعه: 2 دقیقه

بازنشستگی از مهم ترین دوران ها در زندگی هر فردی است و اگر نزدیکان و یا همکاران شما به تازگی بازنشسته شده اند یا در دوران بازنشستگی به سر می برند، می توانید این دوران را به آن ها تبریک بگویید باعث خوشحالشان می شود. آسمونی در این بخش تعدادی متن تکریم و تقدیر از بازنشستگی را برای شما عزیزان منتشر می کند.

 

خستگی این همه سال را چگونه از تن به در می کنی؟ سایه ات مستدام  *روز تکریم بازنشستگان گرامی باد*

♠♠♠♠♠♠

دوران بازنشستگی نقطه اوج فرهیختگی است. روزت مبارک بازنشسته عزیز!!!

♠♠♠♠♠♠

تو را هست پاداش بی منتی که بسیار شایسته عزتی روز تکریم بازنشستگان گرامی باد!

♠♠♠♠♠♠

بازنشستگی فصل تازه ای از حیات و آغازی بر زندگی دیگر است. روز تکریم بازنشستگان گرامی باد!

♠♠♠♠♠♠

راز یک زندگی زیبا در این است که امروز با “خدا” گام برداری و برای فردا به او اعتماد کنی. روز تکریم بازنشستگان مبارک باد!

♠♠♠♠♠♠

سلامت گفتم پیامم دادی، پیامت چراغ راه زندگی‌ام شد و مرا به سرزمین نور و آگاهی هدایت کردی‌.‌ ای آینه تمام نمای عشق و محبت و ایثار، بازنشستگی ات مبارک باد!

♠♠♠♠♠♠

دبیر عزیزم. یاد تو همیشه در ذهنم. عشق تو در قلبم و عطر مهربانت همیشه در وجودم جاری است روز تکریم بازنشستگان مبارک باد!

♠♠♠♠♠♠

آری، چه غرور آفرینند آن عزیزانی که در کمال صداقت و درستکاری بیش از سی سال از بهترین سالهای عمر خود را در سنگر خدمت گذراندند و در جهت تحقق اهداف کارشان خالصانه از هیچ کوششی دریغ نورزیدند و با پذیرش غم و شادی، عتاب و عقاب، صبر و شکیبائی و با توکل به ایزد منان در کنار سایر همسنگران از جان و مال خود گذشتند و اینک با کوله باری از تجربه سنگر را به دیگران سپردند. روز بازنشستگان مبارک باد!

♠♠♠♠♠♠

اکنون که به افتخار بازنشستگی نایل آمده اید، شایسته است از زحمات بی دریغ، مساعی ارزشمند و اهتمام ویژه جنابعالی در طول مدت خدمت تشکر و قدردانی نموده، توفیق روز افزون شما و خانواده گرانقدرتان را از درگاه احدیت مسئلت نمائیم. امید است در پرتو عنایات حق همواره در کلیه شئون زندگی موفق و موید باشید.

♠♠♠♠♠♠

بازنشستگی فصل نوینی از زندگی است و آغازی برای زندگی با شیوه ها و ایده های جدیداست. امید است این دوران جدید از پربارترین و با نشاط ترین مراحل زندگی پرثمرتان باشد.

♠♠♠♠♠♠

آن روزها وقتی دستانم را می گرفتی گمان می کردم پهلوان افسانه های شاهنامه قلب من هستی و فاتح تمام دنیا. حالا خوب می دانم چه روزها که بخاطر آرزوهای کوچک ما، آرزوهای بزرگ خویش را از یاد بردی و هر چروک که بر دستان و چهره ی خسته ات می نشست بهای نانی بود که در سفره شادی هایمان می آوردی، چقدر از سرمای روزگار لرزیدی تا مبادا شعله آتش خانه مان خاموش شود. هنوز هم برای من همان رستم دستانی که از پیکار نا برابر زندگی برگشته ای هر چند خسته اما سربلند. بگذار پرهای خسته ات را ببوسم و بر دیدگانم بگذارم و بگویم به آشیانه ات خوش آمدی پدر مهربانم، خسته نباشی، بازنشستگی ات مبارک!

: برای دریافت مشاوره درباره متن تکریم و تقدیر از بازنشستگی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «متن تکریم و تقدیر از بازنشستگی» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید