کد مطلب: 3381 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نتیجه بازی استقلال و پیکان

نتیجه بازی استقلال و پیکان

تاریخ خبر: 1391/11/11  فرزاد حاتمي پس از برتري 3 بر صفر تيم استقلال مقابل پيکان اظهار داشت: خوشبختانه بازي خوبي...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

تاریخ خبر: 1391/11/11 

فرزاد حاتمی پس از برتری 3 بر صفر تیم استقلال مقابل پیکان اظهار داشت: خوشبختانه بازی خوبی انجام دادیم و توانستیم با یک نتیجه خوب صدر‌نشینی خود را حفظ کنیم و از این بابت خیلی خوشحالم.

وی در پاسخ به این سوال که آمار خوبی از خود در گلزنی به جا گذاشته است، گفت: از این بابت خوشحال هستم که برای تیم‌ام مثمر ثمر بودم و در بازی امروز نیز سعی کردم از فرصت‌ها استفاده کنم البته بازی کاملا یکطرفه بود چون فیروز کریمی تازه به این تیم آمده و می‌خواهد نتایج بهتری بگیرد.

وی در خصوص گلزنی فرهاد مجیدی نیز گفت: ‌همه از گلزنی فرهاد مجیدی خوشحال‌اند چون هواداران نیز امروز این مسئله را نشان دادند. من نیز خوشحال هستم که در کنار مجیدی بازی می‌کنم و از اینکه او اولین گل‌اش را در این فصل به ثمر رساند بیشتر خوشحال شدم.

وی در خصوص انتقاداتی که بعد از دربی از استقلال صورت گرفت، گفت: بارها تاکید کردم که استقلال در صدر جدول است و تیمی که در این جایگاه حضور دارد هیچگاه برای نباختن به زمین نمی‌آید. در آن بازی فاصله‌ خطوط ما کمی زیاد شد و شاید همین علت باعث شد پرسپولیسی‌ها در دقایقی از بازی توپ را در اختیار بگیرند اما تصور نمی‌کنم آنقدر برتری داشته باشند که مدعی پیروزی در این مسابقه باشند

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «نتیجه بازی استقلال و پیکان»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 + 6 = ?