کد مطلب: 56264 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
محدودیت ورود به بهشت زهرا تا اطلاع بعدی تمدید شد

محدودیت ورود به بهشت زهرا تا اطلاع بعدی تمدید شد

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) از تمدید محدویت‌های ورود به بهشت زهرا(س) تا عادی شدن شرایط خبر داد.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : سعید خال با اشاره به تصمیم اخذ شده برای اعمال محدویت‌های ورود به بهشت زهرا (س)، اظهار کرد: با توجه به شیوع مجدد بیماری کرونا درموج سوم و هشدارهای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر افزایش چشمگیر بیماری به لحاظ افزایش تعداد بیماران و فوتی‌ها، سازمان بهشت زهرا تمهیدات ویژه‌ای را از جمله مسدود کردن ورودی های بهشت زهرا در نظر گرفته است.

وی گفت: دو درب باب الزهرا (س) و باب الشهدا برای ورود و خروج مراجعه کنندگان باز بوده و سایر درها بسته است. همچنین هیچ خدماتی برای برگزاری مراسم در بهشت زهرا به شهروندان ارائه نمی‌شود و مراسم تدفین هم با محدویت و با حضور تعداد کمی از اعضای خانواده متوفیان برگزار می‌شود.

خال همچنین درباره تعطیلی ایستگاه‌های صلواتی در بهشت زهرا (س) گفت: تمام ایستگاه‌های صلواتی تعطعیل شده‌اند و هیچ نذری در روزهای آتی در این مجموعه توزیع نمی‌شود.

وی درباره زمان اتمام محدویت‌های اعمال شده در بهشت زهرا (س) تصریح کرد: این محدویت‌ها تا روز شنبه هفته آینده قطعی شده است اما به طور حتم این محدویت‌ها مجدداً تا عادی شدن شرایط تمدید خواهد شد. از شهروندان درخواست می‌شود به این محدویت‌ها توجه داشته باشند.

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «محدودیت ورود به بهشت زهرا تا اطلاع بعدی تمدید شد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 + 6 = ?