کد مطلب:  56643 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
محدودیت تردد بین جاده‌ ای در مراکز استان‌ ها از 10 صبح روز چهارشنبه

محدودیت تردد بین جاده‌ ای در مراکز استان‌ ها از 10 صبح روز چهارشنبه

بر این اساس از ساعت 10 صبح روز چهارشنبه، تا ساعت 24 روز جمعه هفته جاری، هیچ پلاک غیربومی اجازه ورود به مرکز استان ها را نخواهد داشت و از سوی دیگر پلاک‌های بومی نیز اجازه خروج از مرکز استان را نخواهند داشت.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

جانشین فرمانده پلیس راهور ناجا از اعمال محدودیت‌های تردد در تمامی مراکز استان‌های کشور از ساعت 10 صبح چهارشنبه 28 آبان خبر داد.

به گزارش آسمونی، سردار سید تیمور حسینی در گفت‌وگو با ایسنا، در این باره گفت: علاوه بر محدودیت‌هایی که بناست با مصوبه ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا از روز شنبه در کشور اجرا شود که جزئیات آن را در زمان خود اعلام خواهیم کرد، مشابه طرحی که چندی پیش برای ممنوعیت تردد در 25 مرکز استان به اجرا درآمده بود، از ساعت 10 صبح چهارشنبه و این بار در تمامی مراکز استان‌های کشور اجرا خواهد شد.

محدودیت تردد بین جاده‌ ای در مراکز استان‌ ها از 10 صبح روز چهارشنبه
محدودیت تردد بین جاده‌ ای در مراکز استان‌ ها از 10 صبح روز چهارشنبه

وی ادامه داد: بر این اساس از ساعت 10 صبح، تا ساعت 24 روز جمعه هفته جاری، هیچ پلاک غیربومی اجازه ورود به مرکز استان ها را نخواهد داشت و از سوی دیگر پلاک‌های بومی نیز اجازه خروج از مرکز استان را نخواهند داشت.

جانشین رییس پلیس راهور ناجا ادامه داد: در این شرایط مثلا اگر خودرویی بخواهد به شهر محل صدور پلاک خود بازگردد و در طول مسیر از دو مرکز استان عبور کند، باید از مسیرهای جایگزین استفاده کرده و اجازه ورود به مرکز استان به این خودروها نیز داده نخواهد شد.

حسینی با بیان اینکه ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی از چهارشنبه به شکل شبانه روزی در تمامی مبادی ورودی و خروجی مراکز استان مستقر خواهند شد، گفت: رویکرد پلیس در این زمینه ارشادی است و ما به دنبال جریمه نیستیم، اما طبیعی است که اگر رانندگان اصرار به تخلف داشته باشند، جریمه 500 هزار تومانی برای آنان اعمال خواهد شد.

وی از شهروندان و به خصوص رانندگان خواست که با ماموران پلیس راهور در اجرای این طرح همکاری را داشته باشند و از انجام سفرهای بین شهری پرهیز کنند.

جانشین پلیس راهور ناجا درباره اینکه محدودیت هایی که از شنبه اجرا خواهد شد، چگونه است، گفت: در این خصوص جزئیات و شیوه اجرا اطلاع رسانی خواهد شد و همانطور که گفتم این طرح ارتباطی با آن محدودیت هایی که بناست از روز شنبه اجرا شود، ندارد.

نظر خود را درباره «محدودیت تردد بین جاده‌ ای در مراکز استان‌ ها از 10 صبح روز چهارشنبه» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید