کد مطلب:  39917  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نجات کوهنوردان حادثه دیده در آبیدر

نجات کوهنوردان حادثه دیده در آبیدر

به گزارش آسمونی:مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان از نجات جان شش نفر از کوهنوردانی که روز جمعه در قله...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

نجات کوهنوردان حادثه دیده در آبیدر
نجات کوهنوردان حادثه دیده در آبیدر

به گزارش آسمونی:مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان از نجات جان شش نفر از کوهنوردانی که روز جمعه در قله آبیدر به دلیل بی‌احتیاطی دچار حادثه سقوط شده بودند خبر داد.

محمدباقر محمدی در خصوص چگونگی حادثه و نحوه امدادرسانی‌های صورت گرفته به کوهنوردان حادثه دیده در قله آبیدر اظهار کرد: کوهنوردان حادثه دیده شش نفر مردم عادی و غیرحرفه‌ای بودند که در اثر بی‌احتیاطی از قله سقوط کردند، تیم امداد و نجات کوهستان جمعیت هلال احمر استان بلافاصله با حضور در محل حادثه  امدادرسانی لازم را انجام دادند.

وی در خصوص جزئیات امدادرسانی انجام شده گفت: پنج نفر از حادثه دیدگان به صورت سرپایی توسط امدادگران و نجاتگران مداوا شده و یک نفر نیز بعد از انجام کمک‌های اولیه، توسط تیم تخصصی امداد در کوهستان به دامنه کوهستان منتقل و توسط آمبولانس هلال احمر به بیمارستان کوثر سنندج انتقال داده شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ضمن تقدیر از نجاتگران جمعیت استان و ابراز خرسندی از موفقیت آمیزبودن عملیات امدادرسانی مذکور، وضعیت سلامت جسمی و روحی حادثه‌دیدگان را مطلوب اعلام کرد.

منبع: ایسنا

: برای دریافت مشاوره درباره نجات کوهنوردان حادثه دیده در آبیدر فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «نجات کوهنوردان حادثه دیده در آبیدر» در کادر زیر بنویسید :

5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید