کد مطلب: 22818 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نمونه یک رپورتاژ آگهی مناسب

نمونه یک رپورتاژ آگهی مناسب

برای نوشتن یک رپورتاژ آگهی خوب هموراه باید نکاتی را رعایت کنیم تا علاوه بر یک تبلیغات برای کسب و کاری خاص، باعث بهبود رتبه آن سایت در گوگل شود.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

نمونه رپورتاژ آگهی یکی از موضوعاتی است که کسانی که به دنبال انتشار یک خبر بصورت تبلیغات در سایت های خبری هستند به دنبال آن هستند از این رو ما در نظر داریم در این مقاله اطلاعاتی مفید از یک نمونه رپورتاژ آگهی را مورد بررسی قرار دهیم . پیشنهاد میکنم در این مقاله با ما همراه باشید . چرا که ما در این مقاله به نکاتی ظریف از یک نمونه رپورتاژ آگهی خواهیم پرداخت.

در یک رپورتاژ‌آکهی باید به چه موضوعاتی اشاره کنیم ؟

در اولین گام برای نوشتن یک رپورتاژ‌ باید نکات کلیدی خدمات یا محصولاتمان را به خواننده اعلام کنیم. این اعلام خدمات باید بصورت غیر مستقیم باشد به گونه ای که مشتری در لابلای مطالب آموزشی و مفیدی که به او ارائه میکنیم از محصول یا خدمات با خبر شود .

در گام دوم که از ارائه خدماتمان خیالمان راحت شد باید در لابلای مطالب در کلمات کلیدی که در نظر داریم موتور های جستجو ارتقای رتبه به ما دهد را به سایت یا صفحه ای که میخواهیم در گوگل بالا بیاید لینک کنیم و با هایپر لینک کردن این کلمه گوگل و موتور های جستجو می فهمند که کلمه کلیدی که ما به عنوان هایپر لینک قرار داده ایم می تواند به عنوان یک منبع بسیار مفید و کاربری بحساب آید.

حتما در هنگام انتشار مقاله سعی کنید به ناشر اعلام کنید که کلمات کلیدی بصورت دقیق قرار گیرد تا هزینه شما در این موضوع هدر نرود .

آیا قصد خرید رپورتاژ دارید؟

اگر میخواهید برای سایت خود یک تبلیغات موثر داشته باشید بدون شک پیشنهاد ما رپورتاژ آگهی دائمی است که هم باعث بهبود رتبه سایت شما در گوگل می شود و هم یک تبلیغات خوب برای کسب و کار شما به حساب می اید

ویژگی های رپورتاژ رایگان یا خصوصیات رپورتاژ آگهی

رپورتاژ هم همانند هر تبلیغ اینترنتی دیگری شامل هزینه است , بطور کلی یک رپورتاژ آگهی باید متنی دارای حداقل بین 300 تا 600 کلمه , چندکیورد (کلمه کلیدی ) که به سایت شما لینک شود ( 4 کیورد پیشنهاد می شود ) ,  دارای حداقل یک عکس آلت گذاری (alt) شده باشد , همچنین بهتر است کیورد ها خود را استرانگ کنید (استفاده از تگ B ) و نیز رعایت h1, h2 و……  اعمال کنید

نمونه رپورتاژ آگهی

مطلب بالا نمونه یک رپورتاژ خوب است که تمامی نکات در ان رعایت شده است, در رپورتاژ شما یک متن تبلیغاتی درباره کسب و کار خود بصورت خلاصه باید بنویسید و در ان از کیوردها-لینک مورد نظرتان استفاده کنید.

 

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «نمونه یک رپورتاژ آگهی مناسب»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 + 7 = ?