کد مطلب:  22818 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
نمونه رپورتاژ آگهی های موفق برای الهام بخشیدن به کمپین بازاریابی شما

نمونه رپورتاژ آگهی های موفق برای الهام بخشیدن به کمپین بازاریابی شما

برای نوشتن یک رپورتاژ آگهی خوب همواره باید نکاتی را رعایت کنیم تا علاوه بر یک تبلیغات برای کسب و کارمان، رتبه سایت در گوگل تقویت شود.
زمان مطالعه: 2 دقیقه

نمونه رپورتاژ آگهی یکی از موضوعاتی است که کسانی که به دنبال انتشار یک خبر بصورت تبلیغات در سایت های خبری هستند به دنبال آن هستند از این رو ما در نظر داریم در این مقاله اطلاعاتی مفید از یک نمونه رپورتاژ آگهی را مورد بررسی قرار دهیم . پیشنهاد میکنم در این مقاله با ما همراه باشید . چرا که ما در این مقاله به نکاتی ظریف در مورد خرید پکیج رپورتاژ و یک نمونه رپورتاژ آگهی مناسب خواهیم پرداخت.

در رپورتاژ‌ آگهی باید به چه موضوعاتی اشاره می شود؟

در اولین گام برای نوشتن یک رپورتاژ‌ باید نکات کلیدی خدمات یا محصولاتمان را به خواننده اعلام کنیم. این اعلام خدمات باید بصورت غیر مستقیم باشد. نحوه رپورتاژ نویسی باید به گونه ای که مشتری در لابه لای مطالب آموزشی و مفیدی که به او ارائه میکنیم از محصول یا خدمات با خبر شود.

در گام دوم که از ارائه خدماتمان خیالمان راحت شد باید در لابلای مطالب در کلمات کلیدی که در نظر داریم موتور های جستجو ارتقای رتبه به ما دهد را به سایت یا صفحه ای که میخواهیم در گوگل بالا بیاید، لینک کنیم و با هایپر لینک کردن این کلمه گوگل و موتور های جستجو می فهمند که کلمه کلیدی که ما به عنوان هایپر لینک قرار داده ایم می تواند به عنوان یک منبع بسیار مفید و کاربری بحساب آید.

حتما در هنگام انتشار مقاله سعی کنید به ناشر اعلام کنید که کلمات کلیدی بصورت دقیق قرار گیرد تا هزینه شما در این موضوع هدر نرود.

نمونه یک رپورتاژ آگهی مناسب

نمونه هایی از یک رپورتاژ آگهی خوب

چگونه می توانید بیشترین نتیجه را از رپورتاژ خود به دست آورید؟ در ادامه سه روش برتر برای محتوای رپورتاژ آگهی موفق را بررسی می کنیم.

  • رپورتاژ در سایت‌ هایی با مخاطبان مشابه

شاید مهم ترین نمونه یک رپورتاژ آگهی مناسب همین باشد. برای اینکه رپورتاژ شما به نتیجه برسد، باید مخاطبانی انتخاب کنید که در درجه اول، پیام و ارزش برند شما را بپذیرند.

به عنوان مثال، یک شرکت محصولات پوستی احتمالاً با دادن رپورتاژ آگهی به سایت مد و زیبایی و محصولات مراقبت از پوست، نتایج بسیار بهتری کسب خواهد کرد. رپورتاژ این شرکت در یک سایت با محتوای بازی‌های ویدیویی بازدهی خوبی ندارد.

این همان کاری است که برند نوتریژنا محتوای رپورتاژ آگهی اش را در صفحه یک اینفلوئنسر معروف و مرتبط با حوزه مراقبت از پوست منتشر کرد. این پست به وضوح به عنوان یک رپورتاژ آگهی علامت گذاری شده است، اما خود محتوا بسیار آموزنده و جذاب است، درست مانندمحتوایی که خود اینفلوئنسر معمولاً پست می کند.

  • محتوای جذاب مهم تر از فروش است

یکی از ارزش های اصلی رپورتاژ آگهی این است که مانند تبلیغات نیست. بر این اساس، آن را با پیشنهاد فروشی که حواس مخاطب را از محتوای شما منحرف می کند، خراب نکنید. این بدان معنا نیست که اصلاً محصول را عرضه نکنید، اما کیفیت و ارائه محتوای شما قبل از اینکه به مردم بگویید چیزی بخرند، باید مشخص شده باشد. با محتوای جذاب و دارای برند مناسب، می‌توانید مخاطبان را تا حد زیادی در مسیر خریدشان تشویق کنید.

رپورتاژ آگهی نتفلیکس که در وال استریت ژورنال منتشر شده است نشان می دهد که چگونه می توانید بین کیفیت محتوا و فروشندگی تعادل ایجاد کنید.

  • رپورتاژ آگهی در سایت آسمونی

مطالب زیر نمونه یک رپورتاژ خوب است که تمامی نکات در آن ها رعایت شده است. در رپورتاژ شما یک متن تبلیغاتی درباره کسب و کار خود بصورت خلاصه باید بنویسید و در آن از کلمات کلیدی و لینک مورد نظرتان استفاده کنید.

اهمیت یادگیری زبان ترکی استانبولی برای زندگی در ترکیه

پت شاپ آنلاین در زندگی مدرن چه نقشی دارد؟

آیا قصد خرید رپورتاژ دارید؟

اگر میخواهید برای سایت خود یک تبلیغات موثر داشته باشید بدون شک پیشنهاد ما رپورتاژ آگهی دائمی است. قبل از سفارش رپورتاژ آگهی به این نکته دقت کنید که یک رپورتاژ با محتوای خوب هم باعث بهبود رتبه سایت شما در گوگل می شود و هم یک تبلیغات خوب برای کسب و کار شما به حساب می آید.

: برای دریافت مشاوره درباره نمونه رپورتاژ آگهی های موفق برای الهام بخشیدن به کمپین بازاریابی شما فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «نمونه رپورتاژ آگهی های موفق برای الهام بخشیدن به کمپین بازاریابی شما» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید