کد مطلب: 41743 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
حذف قابلیت آزاردهنده واتس اپ

حذف قابلیت آزاردهنده واتس اپ

فناوری آسمونی  __  Asemooni Tech واتس اپ یکی از قابلیت‌های آزاردهنده مربوط به تشکیل گروه‌های مختلف در این...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

فناوری آسمونی  __  Asemooni Tech

واتس اپ یکی از قابلیت‌های آزاردهنده مربوط به تشکیل گروه‌های مختلف در این برنامه را حذف کرد تا دیگر هر کسی نتواند افراد مختلف را بدون اجازه به گروه مدنظر خود اضافه کند.

به گزارش فناوری آسمونی ، تا پیش از این هر کسی که شماره تلفن همراه فرد دیگری را در اختیار داشت، می‌توانست بدون کسب اجازه، وی را به عضویت هر گروهی در آورد. به بیان دیگر هیچ ساز و کاری برای کسب موافقت افراد در نظر گرفته نشده بود و این مساله موجب نقض گسترده حریم شخصی افراد می‌شد.

واتس اپ اعلام کرده این وضعیت را تغییر خواهد داد تا مشخص شود چه افرادی می‌توانند بدون کسب اجازه سایرین را به عضویت گروهی درآورند و چه کسانی باید بابت این کار از اشخاص اجازه بگیرند. از این پس سه بسته بندی در این زمینه اعمال می‌شود و کاربران واتس اپ می‌توانند سه گزینه هیچکس، افراد موجود در فهرست تماس و همگان را انتخاب کنند.

در صورت اعمال محدودیت تنها ارسال لینک دعوت به عضویت ممکن است و این لینک در صورت عدم استفاده بعد از 72 ساعت از کار می‌افتد. تنظیمات مربوطه از طریق مسیر تنظیمات، حساب شخصی، حریم شخصی و گروه‌ها در دسترس است. قرار است این خدمات ظرف چند هفته آینده در دسترس همه کاربران واتس اپ قرار بگیرد.

منبع: Mehr

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «حذف قابلیت آزاردهنده واتس اپ»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 + 7 = ?