حذف "بابا پنجعلی" از پایتخت ربطی به استندآپ کمدی خمسه در کانادا ندارد | آسمونی
کد مطلب: 46124 درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
حذف "بابا پنجعلی" از پایتخت ربطی به استندآپ کمدی خمسه در کانادا ندارد

حذف "بابا پنجعلی" از پایتخت ربطی به استندآپ کمدی خمسه در کانادا ندارد

چنانچه پایتختی تولید شود دیگر باباپنجعلی با ما نخواهد بود. پنجعلی در فصل جدید می‌میرد.
زمان مطالعه: 2 دقیقه
حذف
حذف
حذف "بابا پنجعلی" از پایتخت ربطی به استندآپ کمدی خمسه در کانادا ندارد - Removing Baba Panjali from the capital has nothing to do with Khamse's stand-up comedy in Canada

به گزارش آسمونی : چند روزی است حاشیه استندآپ کانادا همه‌جا را پُر کرده و هرکسی درباره علیرضا خمسه یک تفسیر و تحلیلی دارد. اما بسیاری این احتمال را دادند تلویزیون مجوز بازی در «پایتخت6» را به علیرضا خمسه ندهد. همین چند روز پیش هم تهیه‌کننده سریال «پایتخت» در گفتگویی با خبرنگار خبرگزاری ما مبنی بر حضور همه بازیگران و جزئیات پیش‌تولید و تولید به این نکته اشاره کرد که "پنجعلی را سعی داریم نگه داریم و حضور دارد". شاید این محافظه‌کاری به‌خاطر هجمه‌هایی بود که وجود داشت. الهام غفوری در این باره گفت: یک سالی است به این فکر می‌کنیم باباپنجعلی باشد یا نباشد! البته خود آقای خمسه هم از این تکراری بودن کاراکتر خسته شده بود، دوست داشت موقعیت‌های جدید اتفاق بیفتد اما پنجعلی آلزایمر شدید گرفته است.وی افزود: پنجعلی آلزایمر شدید داشت و دست‌وبال ما را بسته بود، یک سالی به آن فکر می‌کردیم و به این نتیجه رسیدیم در «پایتخت6» نباشد. این اتفاق ربطی به جریانات اخیر استندآپ کانادا و این‌ها ندارد. ما می‌خواستیم به‌هنگام شروع پیش‌تولید در پاییز یک‌سری از اخبار و جزئیات را اعلام کنیم ولی برخی فشارهای رسانه‌ای باعث شد الآن خبر از نبود پنجعلی و بازگشت بهبود بدهیم.

غفوری با ابراز اینکه فعلاً غیر از خروج و ورود پنجعلی و بهبود، بازیگر و کاراکتری اضافه نمی‌شود، خاطرنشان کرد: فعلاً تغییر جدیدی نداریم و باور کنید اخبار پایتخت آن‌قدر برای مخاطب ما جذاب است که یک ماه و نیم پیش من قرارداد مهران احمدی را برای نقش بهبود بسته‌ام ولی مجبور شدم حالا این جزئیات را اعلام کنم.

البته پیش از این یک بار محسن تنابنده اعلام کرد که «چنانچه پایتختی تولید شود دیگر باباپنجعلی با ما نخواهد بود. پنجعلی در فصل جدید می‌میرد و احتمالاً روح او در قصه جریان خواهد داشت. دلیل این تغییر هم این است که آلزایمر شخصیت پنجعلی دست نویسندگان را در نوشتن دیالوگ برای او می‌بندد». البته با این گفتگوی الهام غفوری مشخص می‌شود در همین حد روح هم علیرضا خمسه در «پایتخت6» حضور ندارد.

رفتن علیرضا خمسه البته یک خوش‌آمدی هم برای مخاطب دارد که دو فصل بهبود را ندیده و با او خاطره‌ها داشته است. او پیش‌تر در نقش بهبود، شوهر فهیمه ظاهر شده بود اما به‌دلیل مشغله کاری امکان ادامه همکاری با گروه را نداشت، برای همین هم اعلام شد بهبود مرده و فهیمه هم عکس او را در قاب عکس همه‌جا با خودش می‌برد. حالا معلوم نیست بازگشت مهران احمدی به داستان چگونه صورت می‌گیرد، یا شاید هم نقش و کاراکتر دیگری برای او درنظر بگیرند. الهام غفوری در پاسخ به این سؤال هم گفت: همه منتظریم تا ببینیم مهران احمدی چطور به «پایتخت6» برمی‌گردد.

تهیه‌کننده سریال «پایتخت» همچنین درباره آغاز سریال که آیا با فوت کاراکتر باباپنجعلی آغاز می‌شود گفت: چون فصل جدید «پایتخت» نوروزی است نمی‌توانیم با این فضا کار را شروع کنیم اما قصه از جایی آغاز می‌شود که مدتی است از فوت بابا پنجعلی گذشته است.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره حذف "بابا پنجعلی" از پایتخت ربطی به استندآپ کمدی خمسه در کانادا ندارد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «حذف "بابا پنجعلی" از پایتخت ربطی به استندآپ کمدی خمسه در کانادا ندارد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 * 8 = ?