خودروهای امدادی از حمل بنزین در ظرف منع شده اند | آسمونی
کد مطلب: 24027 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
خودروهای امدادی از حمل بنزین در ظرف منع شده اند

خودروهای امدادی از حمل بنزین در ظرف منع شده اند

به گزارش آسمونی : سید مهدی حسینی با اشاره به منع شدن خودروهای امدادی از عرضه بنزین در ظرف‌های پلاستیکی،...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
به گزارش آسمونی : سید مهدی حسینی با اشاره به منع شدن خودروهای امدادی از عرضه بنزین در ظرف‌های پلاستیکی، اظهار کرد: خودروهای امدادی به علت نداشتن ایمنی کافی برای حمل بنزین و همچنین احتمال آتش سوزی در این خودروها از این کار منع شده‌اند البته که در کشورهای دیگر این کار انجام می‌شود و امکانات لازم در اختیار این خودروها قرار می‌گیرد.
 
رئیس انجمن صنفی شرکت‌های امداد خودرویی کشور، افزود: بنزین برای خودروهای امدادی که دائما در جاده و خیابان‌ها در حال تردد هستند ارزش فراوانی دارد لذا هزینه استهلاک این خودروها بسیار بالا بوده است.
 
خودروهای امدادی از حمل بنزین در ظرف منع شده اند
خودروهای امدادی از حمل بنزین در ظرف منع شده اند
 
وی در ارتباط با فروش بنزین توسط خودروهای امدادی با حدود 4 برابر قیمت جایگاه‌های عرضه سوخت گفت: عرضه بنزین توسط خودروهای امدادی الزامی نبوده همچنین نرخ عرضه بنزین تعریف شده نیست و بسته به عرضه و تقاضا تعیین می‌شود.
 
حسینی خاطرنشان کرد: این رقم با توجه به وقت و هزینه‌ای که امدادگران صرف تهیه بنزین می‌کنند طبیعی بوده و رقمی جز این با توجه به استهلاک ارزشی ندارد.
 
رئیس انجمن صنفی شرکت‌های امداد خودرویی کشور، تصریح کرد: زمانی که خودروهای امداد وقت و خطر حمل برای تهیه بنزین را به جان می‌خرند طبیعی است که آن را به چند برابر قیمت عرضه کنند.
 
منبع خبر : میزان

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره خودروهای امدادی از حمل بنزین در ظرف منع شده اند فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «خودروهای امدادی از حمل بنزین در ظرف منع شده اند»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

6 - 5 = ?