کد مطلب:  42615 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
رئیس کمیته امداد: وام اشتغالزایی کمیته امداد 3 برابر شد

رئیس کمیته امداد: وام اشتغالزایی کمیته امداد 3 برابر شد

به گزارش آسمونی:رئیس کمیته امداد کشور با بیان اینکه امسال به حدود 6 هزار میلیارد تومان وام اشتغال به...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

رئیس کمیته امداد: وام اشتغالزایی کمیته امداد 3 برابر شد
رئیس کمیته امداد: وام اشتغالزایی کمیته امداد 3 برابر شد

به گزارش آسمونی:رئیس کمیته امداد کشور با بیان اینکه امسال به حدود 6 هزار میلیارد تومان وام اشتغال به مددجویان پرداخت می‌شود گفت: امسال وام اشتغالزایی کمیته امداد سه برابر شده است.

پرویز فتاح ظهر امروز در دیدار با حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان با اشاره به اینکه اوضاع کرمان را مرتب رصد می‌کنیم و از مسائل استان پهناور کرمان غافل نیستیم اظهار داشت: براساس گزارشی که داریم عملکرد خوبی از کرمان در اختیار است.

وی با بیان اینکه از مردم کرمان باید به واسطه کمک و همراهی آنها قدردانی کرد افزود: 95 میلیارد تومان مردم کرمان در قالب انفاق به کمیته امداد کمک کردند و مردم استان کرمان نسبت به سال 96 بیش از 40 درصد بیشتر کمک کردند که نشان از اعتماد آنها است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور با اشاره به اینکه در بحث وام اشتغال، بانک‌های کرمان 117 درصد بیشتر با ما همکاری داشتند و 113 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کردند گفت: امسال وام اشتغالزایی کمیته امداد سه برابر شده است.

وی با بیان اینکه در سال گذشته حدود دو هزار و 500 میلیارد تومان وام اشتغال به مددجویان پرداخت شد که امسال این مبلغ به حدود 6 هزار میلیارد تومان رسیده است افزود: در بحث مسکن نیز مصوب شد که 10 هزار واحد مسکن برای مددجویان کمیته امداد ساخته شود که با احداث این ساختمان‌ها نیاز روستایی استان در بحث مسکن برطرف می‌شود.

فتاح با اشاره به اینکه در جنوب کرمان 520 واحد پنل خورشیدی راه‌اندازی شده که باعث درآمدزایی برای مددجویان شده است عنوان کرد: امسال 500 پنل خورشیدی نیز برای مددجویان کمیته امداد در شمال استان کرمان احداث می‌شود.

وی با بیان اینکه تا دو سال قبل 5 هزار نفر در استان کرمان در صف جهیزیه بودند که در حال حاضر به‌روز است و پشت نوبتی جهیزیه در کرمان نداریم گفت: برای اجاره مسکن و رهن جامعه هدف در استان کرمان نیز مشکلی نداریم و آماده کمک هستیم.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور با اشاره به کمک مردم سراسر کشور به مردم سیلزده در چند استان‌های بیان کرد: مردم کرمان دو میلیارد تومان در بحث کمک به سیل‌زدگان کمک کردند که بسیار جای قدردانی دارد.

منبع: تسنیم

: برای دریافت مشاوره درباره رئیس کمیته امداد: وام اشتغالزایی کمیته امداد 3 برابر شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «رئیس کمیته امداد: وام اشتغالزایی کمیته امداد 3 برابر شد» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید