کد مطلب: 26579 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
راینارتز: گواردیولا همه کار کرد تا کروس در بایرن مونیخ بماند

راینارتز: گواردیولا همه کار کرد تا کروس در بایرن مونیخ بماند

تونی کروس، هافبک آلمانی در سال 2014 با مبلغ 25 میلیون یورو از بایرن مونیخ به رئال مادرید پیوست.به گزارش...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
راینارتز: گواردیولا همه کار کرد تا کروس در بایرن مونیخ بماند
راینارتز: گواردیولا همه کار کرد تا کروس در بایرن مونیخ بماند

تونی کروس، هافبک آلمانی در سال 2014 با مبلغ 25 میلیون یورو از بایرن مونیخ به رئال مادرید پیوست.

به گزارش آسمونی، اشتفان راینارتز، یکی از دوستان صمیمی کروس که در حال حاضر در آینتراخت فرانکفورت توپ می زند در مصاحبه با بلیچر ریپورت در مورد این انتقال صحبت کرد:

کروس دوست خوب من بود هو خواهد بود. جدایی او از بایرن به خاطر مسائل مالی بود. بایرن به تونی پیشنهاد قرارداد جدید داد و کروس از دستمزد ماریو گوتزه که همسن خودش بود خبر داشت. بایرن نمی خواست به کروس بیش از ده میلیون یورو در سال بپردازد و رومنیگه به او توضیح داد که چرا این بازیکن را یک ستاره جهانی نمی داند. در نقطه مقابل کروس از توانایی های خودش به عنوان فوتبالیست درجه یک خبر داشت و پس از آن اختلاف ایجاد شد. گواردیولا از این ماجرا به شدت ناراحت بود. او همه کار کرد تا کروس در بایرن بماند اما تصمیم کادر مدیریت باشگاه غیرقابل تغییر بود.

راینارتز که سابقه بازی کردن کنار کروس در لورکوزن را هم دارد در مورد بازیکن شماره هشت رئال مادرید گفت:

دید کروس درون زمین واقعا خوب است. می توانید با دستانتان جلوی چشمانش را بگیرید و او همچنان به شما خواهد گفت که پنجاه متر در سمت راست او توماس مولر ایستاده و 25 متر در سمت چپش اوزیل. اگر او بتواند پاس بلند ارسال کند این کار را انجام می دهد اما اگر امکانش نباشد ریسک نمی کند. او اهل اشتباه نیست و به ندرت مصدوم می شود. او طوری بازی می کند که انگار هر یکشنبه کاری آسان را پیش رو دارد و گویی که هر بازی برایش مثل یک گردش آسان در صبح یکشنبه است. در سن 15-16 سالگی پاس های کروس به سبک پاس های ژایو یا اینیستا بودند. واقعا فوق العاده بود.

هفته گذشته فولکر استروث، وکیل کروس ادعا کرده بود که انتقال کروس از بایرن به رئال به مبلغ 25 میلیون یورو سرقت قرن فوتبال دنیا بوده است.

منبع: 90tv

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «راینارتز: گواردیولا همه کار کرد تا کروس در بایرن مونیخ بماند»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 + 8 = ?