کد مطلب: 27252 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ثبت‌نام وام ضروری بازنشستگان کشوری آغاز شد

ثبت‌نام وام ضروری بازنشستگان کشوری آغاز شد

به گزارش آسمونی:مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: ثبت نام وام ضروری بازنشستگان این...
زمان مطالعه: 1 دقیقه


به گزارش آسمونی:مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: ثبت نام وام ضروری بازنشستگان این صندوق، از شنبه آینده به مدت یک ماه آغاز می‌شود.

به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل صندوق بازنشستگی کشوری، عباس رشیدی اظهار داشت: ثبت‌نام وام ضروری بازنشستگان کشوری از 22 مهرماه جاری آغاز و به مدت یک ماه در سایت صندوق به نشانی cspf.ir ادامه خواهد داشت.

رشیدی افزود: اعتبار وام ضروری بازنشستگان با 60 درصد رشد به 1200 میلیارد تومان رسیده است.

وی یادآور شد: امسال، وام ضروری کم بهره به مبلغ 4 میلیون تومان در 12 مرحله از سوی بانک صادرات به 300 هزار بازنشسته کشوری اعطا می‌شود.

وی با بیان اینکه وام ضروری بازنشستگان وام قرض‌الحسنه است و فقط سالانه چهاردرصد کارمزد به آن تعلق می‌گیرد، بیان داشت: بازپرداخت این وام 36 ماهه است و ماهانه 120 هزار تومان از مستمری وام‌گیرندگان کسر می‌شود.

رشیدی اظهارداشت: اولویت پرداخت وام با افرادی است که تاکنون از این تسهیلات استفاده نکرده‌اند؛ همچنین وظیفه بگیران تحت پوشش صندوق در صورت تایید فرم درخواستی ازسوی مدیریت صندوق بازنشستگی در استان‌ها می‌توانند از این تسهیلات استفاده کنند.

وی یادآورشد: شماره دفترکل، شماره ملی، شماره حساب و شماره تلفن همراه متقاضیان وام، برای ثبت نام ضروری است.

بازنشستگان کشوری از بیستم و دوم مهرماه می‌توانند با مراجعه به سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی cspf.ir برای ثبت نام وام ضروری اقدام کنند. سال گذشته بیش از 410 هزار نفر از بازنشستگان کشوری برای دریافت 250 هزار فقره تسهیلات وام ضروری سه میلیون تومانی ثبت نام کردند.

منبع: ایلنا

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «ثبت‌نام وام ضروری بازنشستگان کشوری آغاز شد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 * 7 = ?