کد مطلب:  56982 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آغاز ثبت ‌نام پذیرش بدون کنکور ارشد 99 از 25 آذرماه

آغاز ثبت ‌نام پذیرش بدون کنکور ارشد 99 از 25 آذرماه

ثبت نام و انتخاب رشته، از روز سه شنبه 25 آذر 99 آغاز می‌شود و تا روز یکشنبه 30 آذر 99 ادامه خواهد داشت.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در مرحله پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1399 از روز 25 آذرماه آغاز می شود.

به گزارش آسمونی به نقل از خبرگزاری مهر، بر اساس مصوبات جلسه پانزدهم و جلسه 16 شورای سنجش و پذیرش در دوره‌های تحصیلات تکمیلی (4 مرداد و 10 آبان سال 1399) و اجرای مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا مقرر شد در رشته محل‌هایی که ظرفیت آنها در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1399 در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی و دانشگاه آزاد اسلامی تکمیل نشده و فاقد انتخاب رشته کننده مردود هستند، پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی (معدل تراز شده کارشناسی) به صورت متمرکز صورت گیرد.

مرحله ثبت نام پذیرش با سوابق تحصیلی (معدل) کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 99 (صرفاً در همین سال انجام می‌شود) از روز سه شنبه 25 آذر 99 و به صورت متمرکز و توسط سازمان سنجش آغاز می‌شود.

متقاضیان ثبت‌نام و انتخاب رشته برای شرکت در این مرحله می‌توانند پس از انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام، نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته خود که از روز سه شنبه 25 آذر 99 آغاز می‌شود و تا روز یکشنبه 30 آذر 99 ادامه خواهد داشت، اقدام کنند.

اطلاعات رشته‌ها و دانشگاه‌ها در دفترچه راهنمای ثبت نام همزمان با آغاز ثبت نام اعلام می‌شود. شروع به تحصیل این داوطلبان از نیمسال دوم و بهمن ماه خواهد بود.

: برای دریافت مشاوره درباره آغاز ثبت ‌نام پذیرش بدون کنکور ارشد 99 از 25 آذرماه فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «آغاز ثبت ‌نام پذیرش بدون کنکور ارشد 99 از 25 آذرماه» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید