کد مطلب: 1155 درج نظر
ثبت نام حج تمتع 97

ثبت نام حج تمتع 97

سازمان حج و زیارت ودیعه‌گذاران قبض حج تا 30 دی‌ماه سال 85 را که قبلا اطلاعات خود را در سامانه reserve.haj.ir تکمیل...
زمان مطالعه: 1 دقیقه


سازمان حج و زیارت ودیعه‌گذاران قبض حج تا 30 دی‌ماه سال 85 را که قبلا اطلاعات خود را در سامانه reserve.haj.ir تکمیل و کد رهگیری دریافت کرده‌اند، برای ثبت نام در حج امسال فراخوانده است. این متقاضیان از ساعت 12 ظهر سه‌شنبه هشتم اسفندماه می‌توانند برای انتخاب کاروان خود و ثبت نام اولیه اقدام کنند.

این سازمان همچنین به دارندگان قبوض حج تا 30 دی‌ماه 85 که هنوز اطلاعات خود را تکمیل نکرده‌اند،  تا هفته آینده مهلت داده تا پس از تکمیل اطلاعات در سامانه reserve.haj.ir، شنبه 12 اسفندماه در کاروان منتخب خود ثبت‌نام کنند.

قیمت پایین‌ترین قیمت کاروان‌های حج 97 حدود 12 میلیون و 100 هزار تومان و گران‌ترین کاروان حدود 17 میلیون و 100 هزار تومان است.

هنگام ثبت‌نام از ودیعه‌گذاران، علاوه‌بر مبلغ ثبت‌نام اولیه زائران در بانک، سود ودیعه حج محاسبه و از کل هزینه کاروان، کسر خواهد شد و زائران هزینه مابه‌تفاوت را پرداخت می‌کنند.

هزینه حج در دو مرحله از زائران دریافت می‌شود که در بخش اول 10 میلیون تومان خواهد بود و مبلغ ثبت‌نام اولیه زائر در بانک به همراه سود سپرده کسر و مابه تفاوت دریافت می‌شود. مرحله دوم پرداخت هزینه هنوز اعلام نشده است.

به گفته حمید محمدی ـ رییس سازمان حج و زیارت ـ، پروازهای حج از 26 تیرماه آغاز می‌شود.

این سازمان هنوز سهمیه قطعی حج ایران را اعلام نکرده اما گفته 5 هزار سهم بیشتر از سال گذشته از عربستان درخواست کرده است تا شمار زائران اعزامی از ایران را به 90 هزار تن برساند.

منبع : دنیای اقتصاد
: برای دریافت مشاوره درباره ثبت نام حج تمتع 97 فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «ثبت نام حج تمتع 97» در کادر زیر بنویسید :

4 * 7 = ?