کد مطلب: 34093 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کاهش قیمت بلیت بازی‌های جام جهانی 2018 در برج میلاد

کاهش قیمت بلیت بازی‌های جام جهانی 2018 در برج میلاد

به گزارش آسمونی:قیمت بلیت‌های پخش فوتبال ایران در جام جهانی 2018 در برج میلاد با اختلاف 30 هزار تومان کاهش...
زمان مطالعه: 1 دقیقه


به گزارش آسمونی:قیمت بلیت‌های پخش فوتبال ایران در جام جهانی 2018 در برج میلاد با اختلاف 30 هزار تومان کاهش یافت. تب و تاب بازی‌های تیم ملی فوتبال کشورمان از چند ماه پیش شکل گرفت و پای این جریان زمانی در سینما باز شد که طرح پخش فوتبال در سینما مطرح شد.

بعد از اینکه با پخش بازی‌ها موافقت شد، حاشیه‌های این اتفاق ادامه داشت تا به قیمت بلیت بازی‌ها رسید و مصوب شد که سینما‌ها با قیمت 20 هزار تومان بازی‌ها را برای مردم به نمایش بگذارند. اما علاوه بر سینما‌ها اماکن عمومی از جمله برج میلاد به عنوان یکی از پخش کنندگان بازی ایران و مراکش، بلیت‌های خود را 95 هزار تومان فروخت.

در این راستا و در پی اعتراضات مکرر از افزایش قیمت بلیت‌ها در برج میلاد، با رجوع به سایت فروش این مرکز می‌توان دید قیمت‌ها تغییر چشم گیری داشته و به قیمت 55 هزار تومان و 65 هزار تومان تقلیل یافته است.

البته باید دید مسئولان برج میلاد قیمت ابتدایی را با چه معیار و تسهیلاتی در نظر گرفتند و اگر مطمئن به این قیمت بودند چرا دست به تغییر زدند یعنی اعتراض‌های رسانه‌ای باعث این اتفاق شده است.

باید اشاره کرد این قیمت‌های جدید هم تفاوت بالایی با قیمت 20 هزار تومان دارد.

ما منتظر هستیم تا ببینیم مسئولان امر چه پاسخی برای این جریان دارند.

منبع: قطره

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «کاهش قیمت بلیت بازی‌های جام جهانی 2018 در برج میلاد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 * 7 = ?