مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  45022 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کاهش دمای هوا در نوار شمالی در هفته آینده

کاهش دمای هوا در نوار شمالی در هفته آینده

مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی با اشاره به بارش پراکنده همراه با رعد و برق در تعدادی از استان‌ها طی امروز و فردا (6 و 7 تیرماه) از ریزش هوای سرد، کاهش دما و بارش باران در نوار شمالی کشور از بعدازظهر یکشنبه آینده (9 تیرماه) خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کاهش دمای هوا در نوار شمالی در هفته آینده - Reduce temperatures in the north next week
کاهش دمای هوا در نوار شمالی در هفته آینده - Reduce temperatures in the north next week
کاهش دمای هوا در نوار شمالی در هفته آینده - Reduce temperatures in the north next week

به گزارش آسمونی:احد وظیفه اظهارکرد: با توجه به تحلیل آخرین مدل‌های هواشناسی در ساعات بعدازظهر و اوایل شب پنجشنبه (6 تیرماه) در برخی مناطق مازندران، گلستان و شرق تهران و در شمال آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل و هرمزگان بارش پراکنده باران، گاهی رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.وی ادامه داد: همین شرایط را فردا (7 تیرماه) در برخی مناطق گیلان، گلستان، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی و ارتفاعات البرز در استان‌های سمنان و شرق مازندران و در شمال استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل و همچنین در جنوب غرب استان کرمان و شمال شرق هرمزگان شاهد خواهیم بود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به این‌که پس‌فردا (8 تیرماه) در غالب نقاط کشور جوی پایدار حاکم خواهد بود، گفت: از بعدازظهر یکشنبه (9 تیرماه) و طی روز دوشنبه (10 تیرماه) با ریزش هوای سرد، کاهش دما و بارش باران روی نوار شمالی کشور پیش‌بینی می‌شود.

وظیفه با بیان این‌که طی دو روز آینده در نوار شرقی کشور وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود، اظهارکرد: در منطقه زابل این وزش باد شدید سبب خیزش گرد و خاک، کاهش کیفیت هوا و دید افقی می‌شود. در همین مدت برای استان‌های سمنان، اصفهان، یزد، مرکزی و جنوب استان کرمان وزش باد همراه با گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

وی تاکید کرد: امروز (6 تیرماه) با توجه به افزایش سرعت وزش باد روی کشور عراق و جنوب غرب کشور، وقوع گرد و خاک در جنوب غرب دور از انتظار نیست.

این کارشناس سازمان هواشناسی در پایان با اشاره به این‌که امشب هوای تهران صاف همراه با وزش باد خواهد بود، گفت: فردا (7 تیرماه) آسمان تهران صاف همراه با وزش باد، در بعد از ظهر افزایش ابر و گاهی همراه با وزش باد شدید همراه خواهد بود. پیش‌بینی می‌شود دمای تهران در این روز در گرمترین زمان به 37 درجه سانتیگراد و در خنک‌ترین زمان به 25 درجه سانتیگراد برسد. همچنین پس فردا (8 تیرماه) آسمان تهران صاف، در بعد از ظهر همراه با وزش باد با بیشینه و کمینه دمای 37 و 26 درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره کاهش دمای هوا در نوار شمالی در هفته آینده فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «کاهش دمای هوا در نوار شمالی در هفته آینده» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید