کد مطلب:  46241 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
گوشت قرمز ارزان می‌شود

گوشت قرمز ارزان می‌شود

دبیر شورای تامین کنندگان دام گفت:این آمادگی وجود دارد که لاشه گوساله را با قیمت 58هزار تومان در اختیار قصابی‌ها بگذاریم تا آن‌ها نیز با قیمتی بین 62 تا 65 هزار تومان به مصرف کننده عرضه کنند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
گوشت قرمز ارزان می‌شود - Red meat will become cheap
گوشت قرمز ارزان می‌شود - Red meat will become cheap
گوشت قرمز ارزان می‌شود - Red meat will become cheap

به گزارش آسمونی : منصور پوریان با بیان این مطلب افزود: دامداران در تلاشند تا هر کیلو گوشت گوساله را با نرخ 65 هزار تومان و هر کیلو گوشت گوسفندی را به قیمت 75 هزار تومان در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند.

وی با اشاره به اینکه حذف واسطه‌ها در کاهش قیمت و کنترل بازار تاثیر به سزایی خواهد داشت گفت: با توجه به افزایش جمعیت دام و انباشت دام در بسیاری از دامداری‌های کشور نوسان قیمتی نخواهیم داشت.

دبیر شورای تامین کنندگان دام کشور با بیان اینکه انباشتگی دام پرواری در بسیاری از دامداری‌های کشور بالا رفته و حتی به 35 درصد رسیده است، گفت: این مساله دامداری‌های پرواری دام سنگین را در وضعیت بسیار بسیار خطیری قرار داده که باید برای برون رفت از این شرایط چاره اندیشی شود.

وی با بیان اینکه انباشت گوساله در دامداری‌ها افزایش یافته و وزن این گوساله‌ها آنقدر بالا رفته که دیگر مشتری چندانی ندارد، گفت: در شورای تامین کنندگان دام کشور تصمیم گرفتیم تا خودمان وارد بازار شویم و دام را با قیمتی پایین به بازار عرضه کنیم تا از این طریق بتوان با رکود حاکم بر بازار مقابله کرد.پوریان افزود: این آمادگی وجود دارد که لاشه گوساله را با قیمت 58 هزار تومان در اختیار قصابی‌ها قرار دهیم که آن‌ها نیز با قیمتی بین 62 تا 65 هزار تومان در اختیار مصرف کننده قرار دهند.

وی گفت: جهت تشویق دامداران به این امر تسهیلاتی نیز در اختیار آن‌ها قرار داده ایم و امکانی فراهم شده است تا در ازای هر دو لاشه‌ای که دامداران به بازار داخلی عرضه کنند یک لاشه گوساله نیز صادر کنند تا از این طریق هم بتوان با رکود موجود در بازار مقابله کرد و هم دامداری‌های دام سنگین پرواری را از شرایط اقتصادی نامناسب خارج ساخت.

: برای دریافت مشاوره درباره گوشت قرمز ارزان می‌شود فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «گوشت قرمز ارزان می‌شود» در کادر زیر بنویسید :

9 - 3 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید