کد مطلب:  44999 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تحریم‌های اخیر آمریکا تبلیغاتی است

تحریم‌های اخیر آمریکا تبلیغاتی است

دبیر شورای نگهبان با اشاره به تحریم‌های اخیر آمریکا علیه مسئولان عالی کشورمان، گفت: تحریم‌های آمریکا علیه مسئولان عالی نظام تبلیغاتی است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تحریم‌های اخیر آمریکا تبلیغاتی است - Recent US sanctions are promotional
تحریم‌های اخیر آمریکا تبلیغاتی است - Recent US sanctions are promotional
تحریم‌های اخیر آمریکا تبلیغاتی است - Recent US sanctions are promotional

به گزارش آسمونی:آیت الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان در نطق پیش از دستور خود در جلسه امروز (چهارشنبه، 5 تیر) این شورا با تسلیت ایام شهادت رئیس مکتب تشیع، امام جعفر صادق (ع) و شهدای هفتم تیر گفت: در حادثه 7 تیر 1360 جمعی از نخبهترین شخصیت‌های نظام اسلامی که در رأس آنها دکتر شهید بهشتی قرار داشت، به شهادت رسیدند که اگر امروز بودند هر کدام خدمات بزرگی به نظام انجام می‌دادند.

وی به هفته قوه قضائیه اشاره کرد و با تبریک این هفته به رئیس، مسئولان، قضات و کارکنان شریف قوه قضائیه، از اقدامات این قوه تشکر و قدردانی کرد.

دبیر شورای نگهبان، رسیدگی سریع و دقیق به پرونده های ورودی به دستگاه قضایی در سال‌‌های اخیر، «لغو همایش‌های غیرضروری در این قوه» و «برکناری و برخورد قاطع با اندک قضات متخلف» را از جمله اقدامات و تغییرات خوب دستگاه قضا برشمرد و ابراز امیدواری کرد که اینگونه اقدامات که مایه امیدواری هر چه بیشتر مردم به دستگاه قضا است، کماکان با جدیت دنبال شود.آیت‌الله جنتی در بخش دیگری از سخنانش به تحریمهای اخیر آمریکا علیه مسئولان عالی کشورمان اشاره کرد و اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران 40 سال است مقابل زورگویی‌های آمریکا ایستاده است و این مسیر را با جدیت ادامه می‌دهد، به همین خاطر است که رئیسجمهور نادان آمریکا  هر روز تحریم جدیدی علیه ایران وضع می‌کند، البته این تحریم‌ها صرفاً جنبه تبلیغی دارد و اثری در عزم و اراده مردم و مسئولان در راه پیشرفت و عزت ایران ایجاد نخواهد کرد.

وی یادآور شد: تعجب می‌کنم بعضی از کشورهای اروپایی در مقابل اقدامات جاهلانه «ترامپ» سکوت می‌کنند در حالی که باید مقابل او بایستند و سیاست مستقلی داشته باشند.

دبیر شورای نگهبان از مسئولان اجرایی کشور خواست، با تدبیر و هم‌افزایی با کشورهای مستقلی همچون روسیه، چین و هند برای مقابله با یکجانبهگرایی و زورگویی آمریکا در سطح بین‌المللی اقدام کنند.آیت‌الله جنتی در پایان، به پروژه «معامله قرن» آمریکا و رژیم صهیونیستی نیز اشاره و خاطر نشان کرد: قطعا با هوشیاری جهان اسلام به ویژه محور مقاومت، این توطئه نیز شکست خواهد خورد.

: برای دریافت مشاوره درباره تحریم‌های اخیر آمریکا تبلیغاتی است فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «تحریم‌های اخیر آمریکا تبلیغاتی است» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید