کد مطلب:  45497 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دلیل لغو کنسرت سیروان خسروی چه بود

دلیل لغو کنسرت سیروان خسروی چه بود

رییس عقیدتی سیاسی لشکر 16 زرهی قزوین اعلام کرد که قرار بود امشب کنسرت خسروی خواننده پاپ در قزوین برگزار شود که به دلیل ارائه نکردن مجوز‌ها لغو شده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دلیل لغو کنسرت سیروان خسروی چه بود
دلیل لغو کنسرت سیروان خسروی چه بود
دلیل لغو کنسرت سیروان خسروی چه بود - reason for the cancellation of Sirvan Khosravi's concert

به گزارش آسمونی: حجت الاسلام کربلایی رئیس عقیدتی - سیاسی قرارگاه عملیاتی لشکر 16 زرهی قزوین گفت: اسپانسر برگزار کننده کنسرت سیروان خسروی هیچ قراردادی با لشکر 16 برای واگذاری سالن نداشته است.وی خاطرنشان کرد: طی روز‌های اخیر برگزاری کنسرت بهنام بانی از خوانندگان معروف کشور در این سالن نشان دهنده این است که ما مخالفتی با اصل برگزاری کنسرت نداشته ایم.

حجت الاسلام کربلایی ادامه داد: به دنبال پیگیری‌های اسپانسر برگزار کننده کنسرت، از طریق بازرسی لشکر 16 زرهی به آقای سیروان خسروی اعلام شد برگزاری کنسرت منوط به اخذ مجوز‌های لازم از سوی دستگاه‌های ذی ربط می‌باشد.

وی افزود: علاوه بر این، روز سه شنبه یازدهم تیرماه نیز موضوع یاد شده از طریق لشکر 16 زرهی مجدداً به اسپانسر کنسرت یادآوری شد که با توجه به عدم ارائه مجوز‌های لازم امکان واگذاری سالن میسر نمی‌باشد.

برخی از رسانه‌ها دلیل لغو کنسرت امشب سروان خسروی خواننده پاپ در سالن 29 فروردین ارتش در قزوین را مخالفت عقیدتی - سیاسی ارتش عنوان کرده بودند.

خسروی در صفحه شخصی خود اعلام کرده است که به زودی پول بلیت‌های فروخته شده به مردم بازخواهد گشت.

: برای دریافت مشاوره درباره دلیل لغو کنسرت سیروان خسروی چه بود فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «دلیل لغو کنسرت سیروان خسروی چه بود» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید