کد مطلب: 2935 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
برتری مدعیان و توقف رئال مادرید

برتری مدعیان و توقف رئال مادرید

    رقابتهای فوتبال لیگ قهرمانان باشگاههای اروپا بامداد پنجشنبه ادامه یافت که با برتری مدعیان و توقف رئال...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

 

 

رقابتهای فوتبال لیگ قهرمانان باشگاههای اروپا بامداد پنجشنبه ادامه یافت که با برتری مدعیان و توقف رئال مادرید همراه بود.

این مسابقات معتبر با برگزاری هشت دیدار پیگیری شد که در گروه یک ، تیم های پورتو پرتغال و پاری سن ژرمن فرانسه مقابل حریفان خود پیروز شدند و در فاصله یک هفته به پایان مرحله نخست ، صعود خود را به دور بعدی مسجل کردند.

 

پاری سن ژرمن در زمین دینامو کی یف اوکراین با دوگل پیروز شد که زننده این گلها ، ازکوییل لاوتزی بود .وی در دقایق 44 و 52 موفق شد دروازه میزبان را تسخیر کند .

 

در دیگر بازی این گروه ، تیم پورتو به راحتی و با سه گل برابر دینامو زاگرب کروواسی پیروز شد .

در گروه یک ، تیم های پورتو و پاری سن ژرمن به ترتیب با 13 و 12 امتیاز در رده های اول و دوم قرار گرفته و راهی مرحله بعدی شده اند .

 

اما در گروه دوم ،تیم شالکه آلمان با یک گل از سد المپیاکو یونان گذشت و ارسنال با حساب دوبرصفر برابر مون پلیه فرانسه به برتری رسید . در این گروه تیم های شالکه و ارسنال با 11و10 امتیاز در مکانهای اول و دوم جدول رده بندی قرار دارند و در فاصله یک هفته به پایان مرحله نخست ، به دور بعدی راه یافته اند .

 

بر اساس این گزارش ، در گروه سوم تیم مالاگا اسپانیا در زمین زنیت روسیه به تساوی دو بردو رسید و میلان ایتالیا در زمین اندرلشت بلژیک به پیروزی جالب سه بریک دست یافت .

مالاگا و میلان به ترتیب با کسب 11و8 امتیاز در رده های اول و دوم ایستاده و صعود خود را مسجل کرده اند .

 

در گروه چهارم ، تیم بروسیا دورتموند آلمان در خانه آژاکس هلند به یک برد پرگل رسید و با حساب 4بر1 میزبان خود را نقره داغ کرد . مارکو ریوس و رابرت لواندوسکی هر کدام دو گل برای دورتموند به ثمر رساندند.

 

در دیگر بازی این گروه ، تیم منچستر سیتی انگلیس در خانه خود رئال مادرید اسپانیا را با حساب یک بریک متوقف کرد . کریم بنزما در دقیقه 10 برای رئال و سرخیو آگه رو در دقیقه 73 از روی نقطه پنالتی برای میزبان گل زدند.

 

دورتموند و رئال مادرید با 11 و 8 امتیاز در مکانهای اول و دوم قرار گرفته و راهی مرحله بعدی شده اند .

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «برتری مدعیان و توقف رئال مادرید»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

7 - 3 = ?