کد مطلب:  56416 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
رئال ‌مادرید ال‌ کلاسیکوی کرونا را فتح کرد

رئال ‌مادرید ال‌ کلاسیکوی کرونا را فتح کرد

رئال مادرید در نهایت سه بر یک این دیدار را از بارسلونا برد تا هم ناکامی‌ها را جبران کرده باشد و هم بعد از

زمان مطالعه: 1 دقیقه

ال‌ کلاسیکو شماره 278 در حالی که تماشاگر نداشت به سود رئال مادرید خاتمه یافت تا اولین ال ‌کلاسیکوی کومان با بارسلونا تلخ تمام شود.

به گزارش آسمونی به نقل از خبر ورزشی، ال‌ کلاسیکوی 278 امروز در ورزشگاه نوکمپ در حالی آغاز شد که هیچ هواداری روی سکوها نبود. در اتفاقی نادر پیش از این بازی هم بارسلونا و هم رئال ‌مادرید در بازی هفته قبل‌شان در لالیگا شکست خورده بودند و نیاز مبرم به پیروزی داشتند. رئال در نهایت سه بر یک این دیدار را از بارسلونا برد تا هم ناکامی‌ها را جبران کرده باشد و هم بعد از 4 سال و چند ماه در نوکمپ پیروز شود.

رئال ‌مادرید ال‌ کلاسیکوی کرونا را فتح کرد
رئال ‌مادرید ال‌ کلاسیکوی کرونا را فتح کرد

در حالی که ال‌کلاسیکو 18 سال اخیر فقط یک مرتبه بدون‌گل تمام شده بود، دقیقه 5 مشخص شد این بازی هم بدون‌گل نخواهد شد. اولین موقعیت جدی رئال را بنزما با پاس در عمقش خلق کرد و والورده با شوتی محکم این واسه را به قعر دروازه بارسا فرستاد.

اما بارسا خیلی زود جبران کرد. دقیقه 8 پاس آلبا را در دهانه دروازه فاتی تبدیل به گل کرد.

real-madrid-won-the-el-clasico
real-madrid-won-the-el-clasico

بعد از گل‌های بازیکنان جوان، مسی و بنزما برترین گلزنان دو تیم در ال‌کلاسیکو فرصت‌هایی داشتند که کورتوا و نتو مهار کردند. در نهایت این نیمه با همان دو گل دقایق ابتدایی تمام شد.

دقیقه 63 راموس پنالتی‌ای که گرفته بود را به آرامی وارد دروازه بارسا کرد. داور در این صحنه بعد از اعتراض راموس با استفاده از VAR پیراهن کشیدن لانگله را پنالتی تشخیص داد.

کومان با به میدان فرستادن گریزمن، دمبله و ترینکائو تلاش کرد از باخت در اولین ال‌کلاسیکو فرار کند.‌ با این حال رئال هم حملات خطرناکی داشت و حتی توانست گل سوم را هم بزند. مودریچ دقیقه 90 این گل را به ثمر رساند.

در پایان نتیجه 3 بر یک پابرجا ماند تا این بازی همانند بازی برگشت فصل قبل هم به سود رئال تمام شود. با این برد رئالی‌ها 13 امتیازی شدند و به صدر جدول رفتند. بارسا هم با تحمل دومین شکست متوالی 7 امتیازی باقی ماند و در رده دهم جای گرفت.

: برای دریافت مشاوره درباره رئال ‌مادرید ال‌ کلاسیکوی کرونا را فتح کرد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «رئال ‌مادرید ال‌ کلاسیکوی کرونا را فتح کرد» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید