کد مطلب:  50556 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
سوپر کاپ اسپانیا ؛ رئال مادرید 3 - 1 والنسیا ؛ صعود در شب درخشش هافبک ها

سوپر کاپ اسپانیا ؛ رئال مادرید 3 - 1 والنسیا ؛ صعود در شب درخشش هافبک ها

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار نیمه نهایی سوپر کاپ اسپانیا بین دو تیم رئال مادرید و والنسیا که به...
زمان مطالعه: 3 دقیقه
سوپر کاپ اسپانیا ؛ رئال مادرید 3 - 1 والنسیا ؛ صعود در شب درخشش هافبک ها
سوپر کاپ اسپانیا ؛ رئال مادرید 3 - 1 والنسیا ؛ صعود در شب درخشش هافبک ها

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار نیمه نهایی سوپر کاپ اسپانیا بین دو تیم رئال مادرید و والنسیا که به میزبانی کشور عربستان در شهر جده برگزار شد با برتری قاطع تیم رئال مادرید با نتیجه سه بر یک به سود این تیم به پایان رسید تا کهکشانی ها منتظر مشخص شدن حریف خود از بین دو تیم بارسلونا و اتلتیکومادرید باشند . بازی از همان دقایق ابتدایی با برتری تمام و کمال تیم رئال مادرید آغاز شد و حملات متعدد بازیکنان این تیم به روی دروازه تیم والنسیا ، بازیکنان این تیم را در فاز دفاعی فرو برده بود . شوت بیرون محوطه جریمه فدریکو والورده در دقیقه 7 مسابقه و در ادامه موقعیت گلزنی که برای لوکا یوویچ خلق شد به ترتیب در دقایق ابتدایی بازی می توانست تیم رئال مادرید را پیش بیاندازد ، اما این اتفاق در دقیقه 15 مسابقه رخ داد. روی سانتری که برای لوکا یوویچ به درون محوطه جریمه ارسال شد ، توپ با دخالت مدافع تیم والنسیا راهی کرنر شد و تونی کروس به سرعت برای فرستادن توپ به روی دروازه راهی گوشه زمین شد . دومینیک خوامه ، دروازه بان تیم والنسیا ، برای نظم بخشیدن به دفاع این تیم در حال صحبت کردن با مدافعان تیمش بود که تونی کروس با هوشمندی تمام ، توپ را به قصد دروازه ، مستقیم از روی نقطه کرنر ، راهی دروازه کرد و دروازه بان تیم والنسیا علارغم واکنشش ، نتوانست مانع از به ثمر رسیدن گل تیم رئال مادرید شود و تیم رئال مادرید با سوپر گل تونی کروس یک بر صفر از حریفش پیش افتاد . تیم والنسیا بعد از دریافت گل اول جلو کشید و می توانست در دقیقه 28 روی همکاری عالی بازیکنان تیمش به گل دست پیدا کند . روی پاس عالی کوین گامیرو بود که توپ به تورس رسید و این بازیکن در ادامه با حضور گامیرو درون محوطه جریمه ، توپ را به او برگرداند اما ضربه کوین گامیرو بی دقت بود و از بالای دروازه به بیرون رفت تا بازی همچنان با برتری یک گله تیم رئال مادرید دنبال شود . اما تیم رئال مادرید در دقیقه 39 مسابقه به گل دوم خود دست پیدا کرد . روی حرکت دنی کارواخال از سمت راست بود که پاس این بازیکن به درون محوطه جریمه به فدریکو والورده رسید ، این بازیکن نیز با یک پاس کات بک لوکا مودریچ را صاحب موقعیت مناسب شوتزنی کرد اما ضربه مودریچ با برخورد به مدافع تیم والنسیا بلوکه شد و به ایسکو رسید ، این بازیکن بعد از کنترل توپ با یک شلیک تماشایی توپ را روانه دروازه تیم والنسیا کرد تا دومینیک خوامه شاهد باز شدن دروازه اش باشد .

real-madrid-wins-against-valencia-in-supercopa-de-spana-2020
real-madrid-wins-against-valencia-in-supercopa-de-spana-2020

در ادامه شیرازه تیم والنسیا از هم پاشید و تیم رئال مادرید می توانست در دقیقه 41 گل سوم را نیز وارد دروازه حریف کند که با بدشانسی محض ، توپ به گل تبدیل نشد . روی ارسال کرنر به روی دروازه توسط تونی کروس بود که روی تیر یک ، ایسکو با ضربه سر می رفت تا دروازه را باز کند اما ضربه اش با برخورد به تیرک عمودی دروازه و در ادامه دخالت مدافعین تیم والنسیا دور شد تا نیمه اول مسابقه با همان نتیجه دو بر صفر به اتمام برسد . نیمه دوم مسابقه نیز با برتری تیم رئال مادرید دنبال شد . در دقیقه 59 روی یک ضدحمله ، توپ در اختیار لوکا مودریچ قرار گرفت اما موقعیت مناسبی را برای زدن ضربه آخر به توپ پیدا نکرد و توپ را با یک پاس رو به عقب به فدریکو والورده رساند و والورده نیز با یک ضربه سر ضرب می رفت تا دروازه را باز کند اما توپ با اختلافی بسیار کم از کنار دروازه به بیرون رفت . لوکا مودریچ اما ، بالاخره در دقیقه 65 دروازه تیم والنسیا را باز کرد . روی پاس لوکا یوویچ برای مودریچ بود که این بازیکن درون محوطه جریمه پا به توپ شد و بعد از عوض کردن پا با یک ضربه بیرون پا موفق شد توپ را به شکلی بسیار تماشایی راهی دروازه تیم والنسیا کند تا برد تیم رئال مادرید در این مسابقه قطعی شود . بعد از به ثمر رسیدن گل سوم تیم رئال مادرید ، عطش بازیکنان این تیم برای زدن گل های بیشتر کاهش یافت و موقعیت خطرناک دیگری بر روی دروازه این تیم ایجاد نشد . اما در سمت مقابل تیم والنسیا پیش کشید تا شاید بتواند با باز کردن دروازه تیم رئال مادرید تسلی خاطری را برای هوادارانش به ارمغان بیاورد . در دقیقه 89 مسابقه بود که روی ارسال ضربه آزاد به روی دروازه توسط دنی پارخو ، در شلوغی محوطه جریمه تیم رئال مادرید توپ به دست رافائل واران برخورد کرد و داور مسابقه بعد از باز بینی صحنه دستور به ضربه پنالتی برای تیم والنسیا را داد تا دنی پارخو موفق شودر در 2+90 دقیقه از بازی ، دروازه تیبو کورتوا را باز کرده و حساب کار را سه بر یک کند . در نهایت بازی با نتیجه سه بر یک به سود تیم والنسیا به اتمام رسید تا شاگردان زیدان طی یک بازی تماشایی ، موفق شوند از سد حریف قدرتمند خود عبور کرده و منتظر نتیجه دیدار اتلتیکومادرید و بارسلونا در دیگر رقابت نیمه نهایی سوپر کاپ اسپانیا باشند تا حریف خود را در فینال این رقابت ها بشناسند .    

: برای دریافت مشاوره درباره سوپر کاپ اسپانیا ؛ رئال مادرید 3 - 1 والنسیا ؛ صعود در شب درخشش هافبک ها فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «سوپر کاپ اسپانیا ؛ رئال مادرید 3 - 1 والنسیا ؛ صعود در شب درخشش هافبک ها» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید