کد مطلب: 47633 درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
رئال مادرید 4 - 2 گرانادا ؛ صدرنشین ، در صدر باقی ماند

رئال مادرید 4 - 2 گرانادا ؛ صدرنشین ، در صدر باقی ماند

به گزارش ورزشی آسمونی ، دیدار شب گذشته تیم رئال مادرید و گرانادا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار شد که...
زمان مطالعه: 2 دقیقه
رئال مادرید 4 - 2 گرانادا ؛ صدرنشین ، در صدر باقی ماند
رئال مادرید 4 - 2 گرانادا ؛ صدرنشین ، در صدر باقی ماند

به گزارش ورزشی آسمونی ، دیدار شب گذشته تیم رئال مادرید و گرانادا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار شد که طی آن شاگردان زین الدین زیدان موفق شدند در این دیدار پیروز شده و در صدر جدول لالیگا باقی بماند . تیم رئال مادرید بازی را بسیار عالی آغاز کرد و بازی هنوز شروع نشده در دقیقه 2 به گل رسید . روی ارسال تماشایی بیرون پا توسط گرت بیل ، کریم بنزما خود را به توپ رساند و با یک ضربه دقیق و تمام کننده موفق شد دروازه گرانادا را باز کند تا خیلی زود برتری به تیم رئال مادرید اهدا شود . برتری تیم رئال مادرید بعد از گل اول همچنان ادامه داشت و موقعیت های متعددی برای بازیکنان این تیم پدید آمد که البته دروازه بان تیم گرانادا مانع از باز شدن دروازه تیمش شد تا همچنان تیم رئال مادرید با همان تک گل کریم بنزما پیش باشد . اما این برتری در دقایق آخر بازی دوبرابر شد . در دقیقه 1+45 بود که تیم رئال مادرید موفق شد گل دوم خود را توسط ادن هازارد به ثمر برساند . بازیکن بلژیکی تیم رئال مادرید بالاخره موفق شد روی پاس فدریکو والورده با دروازه بان تیم گرانادا تک به تک شود و با یک ضربه چیپ تماشایی گل دوم تیمش را به ثمر رساند تا برتری تیم رئال مادرید در پایان نیمه اول مسابقه به دو گل افزایش یافته و کمی خیال تیم زیدان از پیروزی در این دیدار نفس گیر در برابر تیمی که موفق به متوقف کردن بارسلونا شده است شود . در نیمه دوم مسابقه تیم گرانادا جلو کشید تا اختلاف را به حداقل برساند اما آلفونسو آرئولا دروازه بان تیم رئال مادرید که در این دیدار به جای تیبو کورتوا در ترکیب اصلی قرار گرفته بود مانع از باز گشایی دروازه تیمش شد .

real-madrid-wins-against-granada-in-laliga-8th-week-2019-2020
real-madrid-wins-against-granada-in-laliga-8th-week-2019-2020

در ادامه مسابقه و در دقیقه 60 بود که تیم رئال مادرید موفق شد سه بر صفر از حریفش پیش بیافتد . روی پاس در عرض ادن هازارد بود که لوکا مودریچ جانشین شده به جای تونی کروس مصدوم در نیمه اول مسابقه ، موفق شد با یک ضربه تماشایی ، توپ را به قعر دروازه فرستاده تا حساب کار 3 بر صفر شده و تیم رئال مادرید از پیروزی در این دیدار مطمئن تر از گذشته شود . اما تنها 8 دقیقه بعد تیم گرانادا به گل رسید . بازیکن ریزنقش تیم گرانادا ، ماچیس ، موفق شد روی اشتباه آرئولا از این دروازه بان پنالتی گرفته و خودش پشت ضربه پنالتی ایستاده و گل اول تیمش را به ثمر برساند تا حساب کار 3 بر 1 به نفع تیم رئال مادرید شود و برتری دوباره به دو گل کاهش یابد . در دقیقه 76 مسابقه بود که روی یک موقعیت بر روی دروازه تیم رئال مادرید ، بازیکنان تیم گرانادا تا زدن گل دوم خود پیش رفتند اما توپ توسط واران به دفع شد اما تنها یک دقیقه بعد روی ضربه کرنر حاصل از همان حمله ، دوارته درون محوطه جریمه تیم رئال مادرید به توپ رسید و گل دوم تیمش را به ثمر رساند . تیم رئال مادرید اما در دقیقه 2+90 هرچه تیم گرانادا رشته بود پنبه کرد . روی آخرین موقعیت تیم رئال مادرید خامس رودریگز صاحب توپ شد و موفق شد دروازه گرانادا برای بار چهارم باز کرده و پیروزی را به تیم رئال مادرید هدیه دهد تا همچنان این تیم در صدر جدول باقی بماند .

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «رئال مادرید 4 - 2 گرانادا ؛ صدرنشین ، در صدر باقی ماند»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 + 7 = ?