ختافه 0 - 3 رئال مادرید ؛ شروع پرقدرت در 2020 | آسمونی
کد مطلب: 50353 درج نظر
ختافه 0 - 3 رئال مادرید ؛ شروع پرقدرت در 2020

ختافه 0 - 3 رئال مادرید ؛ شروع پرقدرت در 2020

به گزارش ورزشی آسمونی ، تیم ختافه عصر امروز میزبان تیم رئال مادرید در هفته نوزدهم لالیگا بود که در نهایت...
زمان مطالعه: 3 دقیقه
ختافه 0 - 3 رئال مادرید ؛ شروع پرقدرت در 2020
ختافه 0 - 3 رئال مادرید ؛ شروع پرقدرت در 2020

به گزارش ورزشی آسمونی ، تیم ختافه عصر امروز میزبان تیم رئال مادرید در هفته نوزدهم لالیگا بود که در نهایت این دیدار با برتری سه بر صفر تیم رئال مادرید به پایان رسید تا این تیم با یک بازی بیشتر به صدر جدول صعود کند . بازی در دقایق ابتدایی کاملا سرد و بی روح دنبال شد و هر دو تیم در حال سنجیدن یکدیگر بودند . رفته رفته تیم ختافه جلو کشید و می توانست در دقیقه 24 به گل اول خود دست پیدا کند . ارسال توپ به روی دروازه تیم رئال مادرید بود که توپ توسط رافائل واران به طور ناقص دور شد و توپ در بیرون محوطه جریمه به آرامبری رسید و این بازیکن با یک ضربه دقیق والی می رفت تا حساب کار را یک بر صفر کند اما واکنش مناسب تیبو کورتوا مانع از باز شدن دروازه شد . حملات تیم ختافه ادامه دار بود اما روی اولین موقعیت تیم رئال مادرید ، این تیم به گل رسید . در دقیقه 34 مسابقه بود که روی ضربه آزاد اعلام شده برای تیم رئال مادرید ، توپ توسط تونی کروس به روی دروازه ارسال شد اما در ادامه توپ توسط مدافعین تیم ختافه دور شد تا فرلاند مندی به توپ رسیده و توپ را به روی دروازه ارسال کند . خروج نا مناسب دروازه بان ختافه در ادامه موجب شد تا توپ به او برخورد کرده و وارد دروازه شود تا حساب کار یک بر صفر به سود تیم رئال مادرید شود . تیم ختافه بعد از دریافت گل اول جلو کشید تا بازی را به تساوی بکشاند و می رفت تا در دقیقه 43 دروازه تیم رئال مادرید را باز کند . روی پرتاب اوت بلند به داخل محوطه جریمه تیم رئال مادرید بود که توپ به طور ناقص دفع شد و در ادامه به فیصل فجر رسید . این بازیکن می رفت در ادامه با یک ضربه والی دروازه رئال مادرید را باز کند اما باز هم تیبو کورتوا با واکنشی مناسب مانع از باز شدن دروازه تیمش شد . تیبو کورتوا که در چندین بازی اخیر تیم رئال مادرید ، عملکردی فوق العاده از خود به نمایش گذاشته بود در دقیقه 1+45 باز هم مانع از باز شدن دروازه اش شد. روی ارسال ضربه آزاد به روی دروازه بود که کابررا می رفت تا با یک ضربه سر ، دروازه رئال مادرید را باز کند اما کورتوا مانع از باز شدن دروازه شد .

real-madrid-wins-against-getafe-in-laliga-19th-week-2019-2020
real-madrid-wins-against-getafe-in-laliga-19th-week-2019-2020

در نیمه دوم مسابقه تیم رئال مادرید حملات خود را دوباره از سر گرفت و موفق شد در دقیقه 52 به گل دوم خود دست پیدا کند . باز هم روی ارسال ضربه آزاد به روی دروازه توسط تونی کروس بود که رافائل واران درون محوطه جریمه کاملا بدون مدافع قرار گرفته بود و موفق شد با یک جهش به موقع دروازه داوید سوریا را برای بار دوم باز کند . در ادامه مسابقه کمی از تب و تاب بازی کم شد و تیم رئال مادرید که نتیجه ای دلچسب را کسب کرده بود دست از حملات خود کشید . تیم ختافه نیز توان عبور از مدافعین و دروازه بان تیم رئال مادرید را نداشت ، نتوانست خطری جدی را بر روی دروازه تیم رئال مادرید خلق کند . اما تیم رئال مادرید در دقیقه 89 می توانست گل سوم را نیز به ثمر برساند . روی حرکت لوکا یوویچ بود که پاس این بازیکن به سمت چپ به وینیسیوس جونیور رسید و این بازیکن در مصاف تک به تک با داوید سوریا قرار گرفت و می رفت تا دروازه را باز کند اما ضربه چیپ این بازیکن با اختلافی اندک از کنار دروازه به بیرون رفت تا بازی همچنان با همان نتیجه دو بر صفر ادامه پیدا کند . با حضور فدریکو والورده در از اواسط نیمه دوم مسابقه بود که تیم رئال مادرید جانی دوباره گرفت . در دقیقه 2+90 بود که این بازیکن جوان با یک پاس مناسب برای گرت بیل موقعیت گلزنی را فراهم کرد و بیل می رفت که در مصاف تک به تک داوید سوریا را مغلوب کند ، اما سوریا با دستان خود مانع از باز شدن دروازه تیمش شد . اما در واپسین دقایق این دیدار رئال مادرید طی یک ضدحمله سریع به گل دست یافت . روی به توپ رسیدن فدریکو والورده بود که این هافبک اروگوئه ای با سرعت بالای خود به سمت دروازه تیم ختافه حرکت کرد و با یک پاس در عرض موقعیت گلزنی را برای لوکا مودریچ فراهم کرد تا این بازیکن دروازه خالی تیم ختافه را برای بار سوم باز کرده و برتری تیم رئال مادرید به عدد سه افزایش یابد . در نهایت بازی با نتیجه سه بر صفر به سود تیم رئال مادرید خاتمه یافت تا این تیم با یک بازی بیشتر به صدر جدول صعود کرده و منتظر نتیجه نگرفتن تیم بارسلونا در برابر همشهری اش اسپانیول باشد .

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره ختافه 0 - 3 رئال مادرید ؛ شروع پرقدرت در 2020 فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «ختافه 0 - 3 رئال مادرید ؛ شروع پرقدرت در 2020»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

9 - 5 = ?