کد مطلب:  48370 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
لیگ قهرمانان اروپا ؛ رئال مادرید 6 - 0 گالاتاسرای ؛ کهکشانی پر از ستاره های نوظهور !

لیگ قهرمانان اروپا ؛ رئال مادرید 6 - 0 گالاتاسرای ؛ کهکشانی پر از ستاره های نوظهور !

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم رئال مادرید و گالاتاسرای در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار...
زمان مطالعه: 3 دقیقه
لیگ قهرمانان اروپا ؛ رئال مادرید 6 - 0 گالاتاسرای ؛ کهکشانی پر از ستاره های نوظهور !
لیگ قهرمانان اروپا ؛ رئال مادرید 6 - 0 گالاتاسرای ؛ کهکشانی پر از ستاره های نوظهور !

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم رئال مادرید و گالاتاسرای در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار شد که در نهایت تیم رئال مادرید موفق شد با نتیجه پر گل 6 بر صفر از سد این تیم عبور کرده و به پیروزی بسیار مهمی دست پیدا کند و جایگاه دومی خود در گروه را تثبیت کند . تیم رئال مادرید بازی را با ترکیبی نسبتا جدید آغاز کرد ، حضور رودریگو و فدریکو والورده از همان دقیقه ابتدایی بازی می توانست همان قدر که تصمیم بسیار خوبی به نظر می رسید ، باعث عدم نتیجه گیری تیم رئال مادرید شود که البته درخشش رودریگو گوئس 18 ساله در همان 10 دقیقه ابتدایی بازی ، تمامی شبهات را از بین برد . در دقیقه 4 مسابقه بود که وینگر جوان تیم رئال مادرید موفق شد اولین گل خود در لیگ قهرمانان اروپا را به ثمر برساند . روی ارسال مارسلو به درون محوطه جریمه ، رودریگو گوئس صاحب موقعیت شد و با یک ضربه تماشایی و حساب شده ، توپ را وارد دروازه موسلرا کرده و حساب کار را 1 بر صفر به سود کهکشانی ها کند . تنها سه دقیقه بعد تیم رئال مادرید به گل دیگری دست یافت . باز هم روی ارسال مارسلو به روی دروازه ، رودریگو خود را به توپ رساند و با یک ضربه سر موفق شد گل دوم خودش و تیمش را به ثمر برساند و زین الدین زیدان را از بازی دادنش بسیار خوشحال کند . تیم رئال مادرید که تا به اینجای فصل بسیار ضعیف عمل کرده بود ، اصلا دلش نمی خواست که کنترل بازی را از دست بدهد و به همین دلیل ، حملات خود را تا به ثمر رساندن گل های بیشتر ادامه داد . در دقیقه 13 مسابقه بود که تیم رئال مادرید حمله دیگری را بر روی دروازه تیم گالاتاسرای ترتیب داد که تونی کروس درون محوطه جریمه متوقف شد تا داور مسابقه نقطه پنالتی را نشان دهد . در ادامه نیز راموس در دقیقه 14 با ضربه پانِنکا موفق شد گل سوم تیمش را از روی نقطه پنالنی به ثمر برساند .

real-madrid-wins-against-galatasaray-in-champions-league-4th-night-2019-2020
real-madrid-wins-against-galatasaray-in-champions-league-4th-night-2019-2020

تیم گالاتاسرای که اسیر حملات پر تعداد بازیکنان رئال مادرید شده بود کمی جلو کشید تا یکی از گل های خورده را جبران کند ، اما ضربه لمینا ، با واکنش عالی تیبو کورتوا همراه شد تا دروازه رئال مادرید بسته باقی بماند . اما در دقیقه 45 مسابقه تیم رئال مادرید به گل چهارم خود دست یافت . روی حرکت بازیکنان گالاتاسرای بود که رودریگو گوئس با توپ ربایی به موقع ، توپ را به روی دروازه ارسال کرد تا کریم بنزما موفق شده گل چهارم تیمش را وارد دروازه موسلرا کرده و در پایان نیمه اول مسابقه برتری مسلم 4 بر صفر را برای تیم رئال مادرید به ارمغان بیاورد . در نیمه دوم مسابقه ، تیم رئال مادرید کمی عقب نشست و از بابت برد خیالش کاملا راحت شده بود . حضور ایسکو به جای ادن هازارد و لوکا مودیچ به جای کاسمیرو ، کمی حملات تیم رئال مادرید را دگرگون کرد و تیم رئال مادرید دوباره جلو کشید اما موفق به باز کردن دروازه حریفش نمی شد تا اینکه در دقیقه 81 مسابقه ، تیم رئال مادرید به گل پنجم خود دست یافت . روی حرکت دنی کارواخال بود که ارسال این بازیکن به دهانه دروازه گالاتاسرای با ضربه کریم بنزما همراه شد تا گل پنجم تیم رئال مادرید به راحتی هرچه تمام تر برای این تیم به ثمر رسیده و کریم بنزما نیز همانند رودریگو در این بازی دبل کند . اما در دقیقه 2+90 رئال مادرید به گل ششم خود دست یافت . شب رویایی رودریگو با دو گل و یک پاس گل ، رویایی تر هم شد . اولین حضور در لیگ قهرمانان اروپا و تک به تک شدن این مهاجم با موسلرا و یک ضربه دقیق برای به ثمر رساندن هت تریک شب فوق العاده ای را برای رودریگو رقم زد و این بازیکن موفق شد در این دیدار با هر دو پا و ضربه سر دروازه حریفش را باز کرده و پرفکت هت تریک خود را کامل کند . در نهایت نیز تیم رئال مادرید با برتری قاطع شش بر صفر موفق شد از سد حریفش عبور کرده و در رتبه دوم جدول باقی بماند و صعودش به دور بعدی را تا حدودی قطعی کند .

: برای دریافت مشاوره درباره لیگ قهرمانان اروپا ؛ رئال مادرید 6 - 0 گالاتاسرای ؛ کهکشانی پر از ستاره های نوظهور ! فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «لیگ قهرمانان اروپا ؛ رئال مادرید 6 - 0 گالاتاسرای ؛ کهکشانی پر از ستاره های نوظهور !» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید