ایبار 0 - 4 رئال مادرید ؛ رئال مادرید دوباره در راه کهکشانی | آسمونی
کد مطلب: 48472 درج نظر
ایبار 0 - 4 رئال مادرید ؛ رئال مادرید دوباره در راه کهکشانی شدن !

ایبار 0 - 4 رئال مادرید ؛ رئال مادرید دوباره در راه کهکشانی شدن !

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم رئال مادرید و ایبار در رقابت های لالیگا هفته سیزدهم برگزار...
زمان مطالعه: 2 دقیقه
ایبار 0 - 4 رئال مادرید ؛ رئال مادرید دوباره در راه کهکشانی شدن !
ایبار 0 - 4 رئال مادرید ؛ رئال مادرید دوباره در راه کهکشانی شدن !

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم رئال مادرید و ایبار در رقابت های لالیگا هفته سیزدهم برگزار شد که در نهایت تیم رئال مادرید با ارائه یک بازی برتر موفق شد از سد تیم ایبار گذشته و همچنان سایه به سایه به دنبال تیم بارسلونا باشد . بازی از همان دقایق ابتدایی بازی با برتری تیم رئال مادرید آغاز شد و تیم رئال مادرید می توانست در همان پنج دقیقه مسابقه به گل اول خود دست پیدا کند اما ضربه کریم بنزما راهی به دروازه ایبار پیدا نکرد و همچنان بازی بدون گل ادامه یافت . حملات متعدد بازیکنان تیم رئال مادرید در ادامه مسابقه همچنان ادامه داشت و بالاخره در دقیقه 17 مسابقه ، تیم رئال مادرید به آنچه مستحق آن بود دست یافت . روی حرکت فدریکو والورده و لوکا مودریچ ، توپ درون محوطه جریمه ، توسط بازیکنان تیم ایبار به طور ناقص دفع شد و به کریم بنزما رسید ، بنزما نیز در ادامه با یک ضربه دقیق موفق شد توپ را به گوشه دروازه تیم ایبار فرستاده و حساب کار را یک بر صفر به سود تیم رئال مادرید کند . تنها دو دقیقه بعد بود که تیم رئال مادرید به یک موقعیت بسیار عالی برای به ثمر رساندن گل بعدی خود دست یافت . روی حرکت ادن هازارد ، درون محوطه جریمه ، این بازیکن با حرکت مدافع ایبار متوقف شد و داور مسابقه نقطه پنالتی را نشان داد و سرخیو راموس پشت ضربه پنالتی ایستاد و موفق شد گل دوم را وارد دروازه تیم ایبار کرده تا اختلاف برای تیم رئال مادرید دو برابر شود .

real-madrid-wins-against-eibart-in-laliga-13th-week-2019-2020
real-madrid-wins-against-eibart-in-laliga-13th-week-2019-2020

این پایان حمللات طوفانی تیم رئال مادرید نبود . در دقیقه 29 مسابقه بود که روی یکی دیگر از حملات تیم رئال مادرید ، لوکاس وازکز با حضور در محوطه جریمه تیم ایبار ، این بازیکن نیز متوقف شد و داور مسابقه باز هم اعلام ضربه پنالتی به سود تیم رئال مادرید کرد و این بار کریم بنزما پشت ضربه پنالتی ایستاد و موفق شد گل سوم تیمش را به ثمر برساند . بعد از به ثمر رسیدن گل سوم تیم رئال مادرید ، این تیم از شدت حملاتش کاست و در عوض تیم ایبار پیش کشید تا اختلاف را کمتر کرده و یا حتی به حداقل برساند . روی دو موقعیت متوالی برای تیم ایبار این تیم می توانست اختلاف را کمتر کند اما حضور به موقع مدافعین تیم رئال مادرید مانع از باز شدن دروازه کورتوا شد . نیمه دوم مسابقه ، با برتری دوباره تیم رئال مادرید آغاز شد و این تیم می توانست روی حرکت انفرادی و فوق العاده ادن هازارد به گل چهارم خود دست پیدا کند اما مدافع تیم ایبار اجازه باز شدن دروازه را نداد تا اینکه تیم رئال مادرید در دقیقه 59 به گل چهارم خود دست یافت . روی حرکت بازیکنان تیم رئال مادرید بود که با حضور لوکا مودریچ ، توپ به این بازیکن رسید و در ادامه مودریچ نیز فدریکو والورده را پیدا کرد و والورده نیز با یک ضربه تماشایی و دقیق موفق شد گل چهارم تیم رئال مادرید را به ثمر برساند و تیم رئال مادرید از پیروزی پر گل در این مسابقه کاملا مطمئن شود . بعد از این گل بود که موقعیت خطرناک دیگری بر روی دروازه هیچ یک از دو تیم پدید نیامد . تیم رئال مادرید با یک نمایش کاملا برتر ، اجازه گلزنی را به بازیکنان تیم ایبار نمی داد و با حفظ توپ و میدان ، وقت بازی را به سود خود می گذراند تا اینکه در نهایت بازی با نتیجه چهار بر صفر به سود تیم رئال مادرید به پایان رسید تا این تیم همچنان سایه به سایه تیم بارسلونا قدم برداشته و منتظر نتیجه نگرفتن حریف سنتی و قدرتمند خود باشد .

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره ایبار 0 - 4 رئال مادرید ؛ رئال مادرید دوباره در راه کهکشانی شدن ! فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «ایبار 0 - 4 رئال مادرید ؛ رئال مادرید دوباره در راه کهکشانی شدن !»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 + 9 = ?