رئال مادرید 2 - 0 سلتاویگو ؛ بازگشت به سبک زیزو و ایسکو ! | آسمونی
کد مطلب: 41380 درج نظر
رئال مادرید 2 - 0 سلتاویگو ؛ بازگشت به سبک زیزو و ایسکو !

رئال مادرید 2 - 0 سلتاویگو ؛ بازگشت به سبک زیزو و ایسکو !

دیدار دو تیم رئال مادرید و سلتاویگو در رقابت های لالیگا با برتری 2 بر صفر تیم مادریدی به اتمام رسید .به...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

دیدار دو تیم رئال مادرید و سلتاویگو در رقابت های لالیگا با برتری 2 بر صفر تیم مادریدی به اتمام رسید .

رئال مادرید 2 - 0 سلتاویگو ؛ بازگشت به سبک زیزو و ایسکو !
رئال مادرید 2 - 0 سلتاویگو ؛ بازگشت به سبک زیزو و ایسکو !

به گزارش ورزشی آسمونی ، دیدار دو تیم رئال مادرید و سلتاویگو در لالیگا اسپانیا با برتری تیم رئال مادرید به اتمام رسید تا زین الدین زیدان بازگشت شکوهمندانه ای داشته باشد . در نیمه اول مسابقه اتفاق خاصی بر روی دروازه ها رقم نخورد . دو تیم در دقایق ابتدایی بیشتر به مالکیت توپ اهمیت می دادند تا باز کردن دروازه یک دیگر به همین دلیل نیمه اول مسابقه دروازه هیچ یک از دو تیم باز نشد . تنها موقعیت نیمه اول برای تیم سلتاویگو ضربه مکسی لوپز بود که با واکنش ناواس همراه شد و در ادامه نیز ضربه تونی کروس برای تیم رئال مادرید بود که با اختلافی بسیار اندک از کنار دروازه به بیرون رفت . در نیمه دوم اما ورق برگشت ، تیم رئال مادرید بهتر و سازماندهی تر بازی را اداره کرد و موفق شد در دقیقه 55 دروازه تیم سلتاویگو را باز کند ولی داور با استفاده از VAR گل لوکا مودریچ را آفساید اعلام کرد و نپذیرفت .

real-madrid-wins-against-celta-vigo-in-laliga
real-madrid-wins-against-celta-vigo-in-laliga

تنها 6 دقیقه بعد گل تیم رئال مادرید به ثمر رسید . حرکت عالی آسنسیو و پاس او برای بنزما ، این بازیکن را در موقعیت خلق گلزنی قرار داد که پاس بنزما نیز به ایسکو رسید و این بازیکن دروازه تیم سلتاویگو را باز کرد . گل دوم رئال مادرید در دقیقه 77 به ثمر رسید . پاس مارسلو برای گرت بیل با ضربه دقیق و زیبای این بازیکن همراه شد تا توپ بعد از برخورد به تیرک وارد دروازه شود و گل دوم این تیم به ثمر برسد . بازی در نهایت با نتیجه 2 بر صفر به اتمام رسید تا تیم رئال مادرید بعد از مدت ها بدشانسی و جاماندن از تمامی رقابت ها ، دل هواداران را به بازگشت رویایی این تیم زیر نظر زیزو گرم کند .

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره رئال مادرید 2 - 0 سلتاویگو ؛ بازگشت به سبک زیزو و ایسکو ! فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «رئال مادرید 2 - 0 سلتاویگو ؛ بازگشت به سبک زیزو و ایسکو !»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 * 9 = ?