کد مطلب:  51789 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 6 دقیقه
رئال مادرید 2 - 0 بارسلونا ؛ حضور دوباره رونالدو و برد کهکشانی ها در خانه !

رئال مادرید 2 - 0 بارسلونا ؛ حضور دوباره رونالدو و برد کهکشانی ها در خانه !

به گزارش ورزشی آسمونی ، دیدار جذاب و تماشایی ال کلاسیکو بین دو تیم رئال مادرید و بارسلونا در ورزشگاه...
زمان مطالعه: 6 دقیقه
رئال مادرید 2 - 0 بارسلونا ؛ حضور دوباره رونالدو و برد کهکشانی ها در خانه !
رئال مادرید 2 - 0 بارسلونا ؛ حضور دوباره رونالدو و برد کهکشانی ها در خانه !

به گزارش ورزشی آسمونی ، دیدار جذاب و تماشایی ال کلاسیکو بین دو تیم رئال مادرید و بارسلونا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو با حضور کریستیانو رونالدو در جایگاه ویژه در هفته بیست و ششم لالیگا برگزار شد که طی آن تیم رئال مادرید موفق شد با ارائه یک بازی منطقی و هوشیارانه در نیمه دوم مسابقه ، با دو گل حریف همیشگی و سنتی خود را شکست داده و به صدر جدول لالیگا باز گردد . بازی تا اواسط نیمه اول مسابقه با حملات تیم رئال مادرید دنبال می شد . علارغم مالکیت بالای توپ تیم بارسلونا ، این تیم رئال مادرید بود که توپ را روی ضد حملات پیش می برد و می توانست دروازه تیم بارسلونا را با تهدید مواجه کند . در دقیقه 20 مسابقه بود که روی یکی از همین حملات ، ایسکو توپ را تصاحب کرد و با یک پاس در عمق توپ را در اختیار مارسلو قرار داد و او می رفت تا با ورود به محوطه جریمه و ارسال در عرض موقعیت را برای کریم بنزما ایجاد کند ، اما دخالت مدافعین تیم بارسلونا مانع از رسیدن توپ به بنزما شد . بعد از انجام این حمله بود که یخ بازی به یک باره آب شد و تیم بارسلونا می توانست در دقیقه 21 مسابقه گل اول این دیدار را به ثمر برساند . روی پاس عالی لیونل مسی به فضای پشت مدافعین تیم رئال مادرید برای جوردی آلبا بود که این بازیکن می رفت تا با یک پاس عرضی و زمینی توپ را به گریزمن برساند اما ضربه نهایی انتوان گریزمن با عبور از بالای دروازه تیم رئال مادرید به بیرون رفت تا بازی همچنان بدون گل دنبال شود . در دقیقه 30 مسابقه تیم بارسلونا می توانست روی همکاری گریزمن و مسی به گل دست پیدا کند که دخالت مارسلو مانع از به ثمر رسیدن گل شد . روی به توپ رسیدن آرتورو ویدال بود که این بازیکن با یک پاس پشت پا توپ را به گریزمن رساند و این بازیکن نیز توپ را در اختیار مسی قرار داد اما دقیقا به محض ضربه زدن مسی به توپ ، مارسلو پای خود را کنار توپ قرار داد تا ضرب آن گرفته شده و به راحتی در اختیار تیبو کورتوا قرار بگیرد .

real-madrid-wins-against-barcelona-in-laliga-26th-week-2019-2020
real-madrid-wins-against-barcelona-in-laliga-26th-week-2019-2020

تنها 3 دقیقه بعد تیم بارسلونا تا زدن گل برتری فاصله چندانی نداشت . توپ در میانه زمین و در سمت چپ در اختیار انتوان گریزمن قرار گرفت و این بازیکن با دید باز ، آرتور ملو را در حال فرار پیدا کرد و با یک پاس فوق العاده توپ را به او رساند . تونی کروس نیز که در نزدیکی این اتفاق حضور داشت با ایجاد مزاحمت برای آرتور می رفت تا مانع از شوت زنی او شود اما به محض ورود او به محوطه او را رها کرد و این بازیکن می رفت تا با کورتوا در مصاف تک به تک قرار گیرد که ضربه فنی اش با واکنش مناسب کورتوا همراه شد و توپ به کرنر فرستاده شد . تیم بارسلونا که در نیمه اول مسابقه تیم رئال مادرید را اسیر حملات پیاپی خود کرده بود در دقیقه 38 مسابقه موقعیت دیگری را این بار توسط لیونل مسی از دست داد . روی پاس عالی پشت مدافعین توسط سرخیو بوسکتس بود که توپ به لیونل مسی رسید و این بازیکن با کنترل توپ می رفت تا کار را تمام کند اما ضربه اش دقیقا به همان جایی رفت که کورتوا حضور داشت و این دروازه بان بار دیگر ناجی دروازه تیمش شد . نیمه دوم مسابقه اما تیم رئال مادرید جلو کشید و می رفت تا روی یک ارسال کرنر تمرین شده به گل دست پیدا کند . تونی کروس با پاسی ساده توپ را به مارسلو رساند و او نیز در ادامه توپ را در اختیار ایسکو قرار داد . ایسکو که بازیکنی خالی را اطراف خود پیدا نکرد تصمیم به شوت زنی گرفت و با یک ضربه فنی و تماشایی می رفت تا دروازه تیم بارسلونا را باز کند اما واکنش فوق العاده مارک آندره تراشتگن مانع از باز شدن دروازه تیمش شد .

رئال مادرید 2 - 0 بارسلونا ؛ حضور دوباره رونالدو و برد کهکشانی ها در خانه !
رئال مادرید 2 - 0 بارسلونا ؛ حضور دوباره رونالدو و برد کهکشانی ها در خانه !

در دقیقه 61 مسابقه باز هم ایسکو می رفت تا دروازه تیم بارسلونا را تهدید کند . روی پاس فدریکو والورده برای دنی کارواخال در گوشه راست محوطه جریمه بود که کارواخال هر طور شده توپ را به روی دروازه ارسال کرد و ایسکو خود را به توپ رساند و با ضربه سر می رفت تا دروازه را باز کند که توپ در ابتدا با دخالت تراشتگن و در ادامه با دفع توپ از روی خط دروازه توسط جرارد پیکه راهی به چارچوب تیم بارسلونا نداشت . تنها یک دقیقه بعد تیم رئال مادرید باز هم فرصتی ایده آل را برای گلزنی از دست داد . این بار روی حرکت دنی کارواخال بود که او چسبیده به محوطه جریمه ، توپ را با یک ارسال دقیق برای کریم بنزما که از تله آفساید فرار کرده بود فرساد ولی بنزما باز هم قدر این موقعیت را ندانست و ضربه والی اش از درون شش قدم ، از بالای دروازه به بیرون رفت . در ادامه تیم بارسلونا برای افزایش قدرت تهاجمی اش در یک سوم زمین حریف اقدام به تعویض آرتورو ویدال و به زمین آوردن مارتین برثویت ، خرید جدیدشان ، کرد . این بازیکن تنها یک دقیقه بعد از حضور در زمین مسابقه می رفت تا دروازه تیم رئال مادرید را باز کرده تا تعویض طلایی کیکه ستین شود . روی فرار تند و تیز این بازیکن بود که قدرت بدنی بالای او مانع از دخالت مارسلو شد و او می رفت تا با کورتوا در موقعیت تک به تک قرار بگیرد که ضربه اش با واکنش کورتوا همراه شد و توپ به گل تبدیل نشد . اما تیم رئال مادرید تنها 2 دقیقه بعد به گل دست پیدا کرد . روی حرکت تونی کروس و تاکتیک استثنایی او بود که فرار وینیسیوس جونیور در ادامه و پاس او دست به دست یک دیگر دادند تا جونیور از سمت چپ وارد محوطه جریمه شده و در یک موقعیت زاویه بسته قرار بگیرد اما ضربه وینیسیوس جونیور با برخورد به پای جرارد پیکه تغییر مسیر داد و تراشتگن نتوانست مانع از ورود توپ به دروازه شود و تیم رئال مادرید به گل اول این دیدار دست پیدا کرد .

real-madrid-wins-against-barcelona-in-laliga-26th-week-2019-2020
real-madrid-wins-against-barcelona-in-laliga-26th-week-2019-2020

تیم بارسلونا اما تنها 2 دقیقه بعد روی حرکت مسی و پاس عالی گریزمن می توانست خیلی زود بازی را به تساوی بکشاند . روی فرار مسی بود که گریزمن توپ را به او رساند و لیونل مسی با سرعت بالای خود می رفت تا با کورتوا تک به تک شود اما مارسلو با یک دخالت به موقع توپ را از جلوی پای مسی دور کرد و در ادامه رافائل واران توپ را در اختیار کورتوا قرار داد تا قائله خاتمه یابد . در دقیقه 83 مسابقه بود که وینیسیوس جونیور می رفت تا شب رویایی خود را رویایی تر کند . روی حرکت کریم بنزما و پاس او برای لوکا مودریچ بود که مودریچ درون محوطه جریمه اسیر مدافعین پر تعداد تیم بارسلونا شد اما توپ ناگهان به جونیور رسید و این بازیکن با یک حرکت به موقع توپ را ربود و می رفت تا با دریبل تراشتگن دروازه خالی را باز کند اما تراشتگن با دستان خود مانع از عبور توپ شد تا همچنان برتری شکننده تیم رئال مادرید باقی بماند . اما این تعویض طلایی زین الدین زیدان بود که بر خلاف تعویض کیکه ستین در این دیدار کاملا جواب داد . در دقیقه نودم مسابقه زیدان ، کریم بنزما را بیرون کشید و ماریانو دیاز را راهی زمین مسابقه کرد . روی اولین دشت توپ این بازیکن در پرتاب اوت بود که او با یک استارت سریع ، آلبا را پیش گذاشت و از جناح راست وارد محوطه جریمه تیم بارسلونا شد و با یک ضربه حساب شده موفق شد دروازه تیم بارسلونا را باز کند تا تیم رئال مادرید با بردی دو بر صفر این مسابقه را به پیروزی برسد . تیم رئال مادرید با کسب این برد دلنشین در دیدار الکلاسیکو ، موفق شد بار دیگر راهی صدر جدول لالیگا شده و اختلافی یک امتیازی را با تیم بارسلونا ایجاد کند و همچنان رویای قهرمانی در لالیگا را در صورت صعود نیافتن به مرحله بعدی لیگ قهرمانان اروپا در سر داشته باشد .

: برای دریافت مشاوره درباره رئال مادرید 2 - 0 بارسلونا ؛ حضور دوباره رونالدو و برد کهکشانی ها در خانه ! فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «رئال مادرید 2 - 0 بارسلونا ؛ حضور دوباره رونالدو و برد کهکشانی ها در خانه !» در کادر زیر بنویسید :

8 - 5 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید