کد مطلب: 58208 درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
رئال مادرید 2 - بارسلونا 1/ جزئیات بازی ال کلاسیکو

رئال مادرید 2 - بارسلونا 1/ جزئیات بازی ال کلاسیکو

زئال مادرید 2 - بارسلونا 1
زمان مطالعه: 2 دقیقه

بازی رئال مادرید و بارسلونا در شنبه شب 10 آوریل انجام شد.
نتیجه این بازی ال کلاسیکو با برد رئال مادرید به پایان رسید.

آسمونی: رئال مادرید با پیروزی 2-1 مقابل بارسلونا به صدرجدول لالیگا صعود کرد.

در دیداری جذاب و تماشایی که هر دو تیم موقعیت خوبی برای گلزنی داشتند، در نهایت رئال پیروز شد و به صدر جدول لالیگا صعود کرد.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. در حالی که بازیکنان بارسا تلاش می کردند با در اختیار گرفتن توپ و میدان بر بازی مسلط شوند، این رئال بود که در دقیقه 13، روی یک ضدحمله سریع به گل رسید.

فرار سریع لوکاس واسکز از سمت راست و پاس در عرض او به دهانه دروازه، با ضربه پشت پای تماشایی کریم بنزما همراه شد و توپ از زاویه ای نه چندان مناسب به گوشه دروازه تراشتگن غلتید.

بعد از این گل بار دیگر بارسایی ها پیش کشیدند اما دفاع چند لایه رئالی ها مانع از ایجاد موقعیت روی دروازه این تیم می شد.

بازی با همین روال ادامه داشت و بازیکنان رئال تلاش می کردند تا با استفاده از ضدحملات به گل دوم برسند؛ اتفاقی که در نهایت در دقیقه 28 به نتیجه رسید. خطای آرائوخو روی وینیسیوس باعث شد تا تیم میزبان صاحب یک ضربه ازاد شود. تونی کروس پشت ضربه قرار گرفت و شوت محکم او بعد از برخورد به سرجینیو دست به سمت راست دروازه بارسا منحرف شد و تلاش جوردی آلبا هم ثمری نداشت تا حساب کار 2-0 شود.

بعد از این گل هم روند بازی تغییر نکرد و بارسایی ها بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند و رئال به دنبال استفاده از ضدحملات بود و چیزی نمانده بود که در دقیقه 34 اختلاف را به سه گل افزایش بدهند اما ضربه فده والورده به تیر دروازه برخورد کرد و سپس تراشتگن ضربه واسکز را دفع کرد تا شرایط برای بارسا بدتر نشود.

در دقایق پایانی نیمه اول حملات بارسا ادامه داشت اما به موقعیت ویژه ای منجر نمی شد. تا اینکه در وقت های اضافه این نیمه، چیزی نمانده بود که آبی و اناری ها یکی از گل های خورده را جبران کنند اما ضربه مسی به تیر دروازه رئال برخورد کرد و در نهایت این نیمه با برتری 2-0 میزبان به پایان رسید.

نیمه دوم در حالی شروع شد که بارش شدید باران، کار را برای هر دو تیم سخت کرد. تیم میهمان که چیزی برای از دست دادن نداشت، حملات بیشتری روی دروازه رئال داشت اما دفاع پرتعداد رئال و شرایط جوی، اجازه کار را به آنها نمی داد.

اما سرانجام در دقیقه 60، قفل دروازه رئال شکست. روی ارسال جوردی آلبا به مقابل دروازه رئال بود که توپ با تعلل مدافعان به آنتوان گریزمان رسید و او هم با یک ضربه ساده کار را تمام کرد.

رئالی ها خیلی زود می توانستند بار دیگر اختلاف را به دو گل افزایش بدهند اما ضربه وینیسیوس در دقیقه 62 به تیر دروازه بارسا برخورد کرد.چهار دقیقه بعد بار دیگر رئالی ها صاحب موقعیت شدند اما پاس بد وینیسیوس باعث شد تا آرائوخو در بین راه ارتباط را قطع کند.

در ادامه و هر چه به پایان بازی نزدیک تر می شدیم، فشار حملات بارسا بیشتر می شد. در دقیقه 83 بود که برایتویت در محوطه جریمه رئال توسط فرلان مندی سرنگون شد اما داور دستور به ادامه کار داد.

تلاش بارسایی ها ادامه داشت و در مقابل رئالی ها هم به سختی تلاش می کردند تا از برتری شان محافظت کنند. این باعث افزایش برخوردها در بازی شد و در نهایت در دقیقه 90، کاسمیرو به دلیل دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد.

فشار حملات بارسا در ثانیه های پایانی هم ادامه پیدا کرد و در آخرین لحظات، این بار ضربه خطرناک موریبا به تیر دروازه رئال برخورد کرد و در نهایت بازی با نتیجه 2-1 به سود رئال به پایان رسید.

منبع: ورزش سه

ثبت نظر درباره «رئال مادرید 2 - بارسلونا 1/ جزئیات بازی ال کلاسیکو»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 * 7 = ?