کد مطلب:  49003 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 4 دقیقه
لیگ قهرمانان اروپا ؛ رئال مادرید 2 - 2 پاری سن ژرمن ؛ واران مانع پیروزی کهکشانی ها

لیگ قهرمانان اروپا ؛ رئال مادرید 2 - 2 پاری سن ژرمن ؛ واران مانع پیروزی کهکشانی ها

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم رئال مادرید و پاری سن ژرمن در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو در...
زمان مطالعه: 4 دقیقه
لیگ قهرمانان اروپا ؛ رئال مادرید 2 - 2 پاری سن ژرمن ؛ واران مانع پیروزی کهکشانی ها
لیگ قهرمانان اروپا ؛ رئال مادرید 2 - 2 پاری سن ژرمن ؛ واران مانع پیروزی کهکشانی ها

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم رئال مادرید و پاری سن ژرمن در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو در چارچوب رقابت های شب پنجم لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد که در نهایت بازی با تساوی 2 بر 2 دو تیم به اتمام رسید . بازی با برتری تیم پاری سن ژرمن در دقایق ابتدایی بازی همراه شد اما این تیم رئال مادرید بود که اولین موقعیت خطرناک را ایجاد کرد . در دقیقه 4 مسابقه بود که روی ضدحمله سریع بازیکنان رئال مادرید ، ایسکو توپ را به روی دروازه ارسال کرد و سرخیو راموس می رفت تا با ضربه سر دروازه کیلور ناواس را باز کند اما ضربه سر او از بالای دروازه به بیرون رفت . هر یک از دو تیم که در فاز هجومی بسیار قوی بودند شب گذشته حملات متعددی را بر روی دروازه یک دیگر ایجاد کردند . در دقیقه 12 مسابقه بود که روی حرکت کیلیان امباپه ، مائورو ایکاردی بر روی تیر دوم می توانست گل برتری را به ثمر برساند اما ضربه سر او راهی به دروازه رئال مادرید پیدا نکرد تا بازی همچنان بدون گل ادامه یابد . اما این تیم رئال مادرید بود که موفق شد گل اول این دیدار را به ثمر برساند . روی همکاری دنی کارواخال و فدریکو والورده بود که توپ به ایسکو رسید و این بازیکن با یک ضربه دقیق می رفت تا دروازه را باز کند اما ضربه اش با برخورد به تیرک دروازه به کریم بنزما رسید و این مهاجم ریزنقش موفق شد با یک ضربه تمام کننده ، توپ را وارد دروازه پاری سن ژرمن کرده و گل اول تیم رئال مادرید را به ثمر برساند . تیم پاری سن ژرمن رفته رفته جلو کشید و می توانست حساب کار را به تساوی بکشاند . اما این تیم رئال مادرید بود که حملات خود را ادامه می داد . در دقیقه 21 مسابقه بود که ادن هازارد می توانست گل دوم تیمش را به ثمر برساند اما واکنش کیلور ناواس مانع از باز شدن پاری سن ژرمن شد . در دقیقه 32 اما تیم پاری سن ژرمن پیش کشید و می توانست توسط مارکو وراتی به گل برسد اما ضربه این بازیکن با واکنش مناسب تیبو کورتوا همراه شد و برگشت داده شد . رفته رفته تیم پاری سن ژرمن بیش از پیش جلو کشید و می توانست در دقیقه 42 به گل تساوی دست پیدا کند . روی حرکت مائورو ایکاردی بود که تیبو کورتوا با خروج نامناسب خود ، مائورو ایکاردی را متوقف کرد و داور مسابقه اعلام ضربه پنالتی کرد و تیبو کورتوا را اخراج کرد اما در ادامه با استفاده از VAR از نظر خود برگشت و خطای چند لحظه عقب تر را از ادریس کانا گیه را گرفت که برای تصاحب توپ ، مارسلو را نقش بر زمین کرده بود .

real-madrid-vs-paris-saint-germain-ends-in-draw-in-champions-league-5th-night-2019-2020
real-madrid-vs-paris-saint-germain-ends-in-draw-in-champions-league-5th-night-2019-2020

نیمه دوم مسابقه ، زمان حضور نیمار در زمین مسابقه بود و توماس توخل برای هجومی کردن بیشتر تیمش ادریس گانا گیه را از زمین مسابقه خارج کرد تا خط حمله پر مهره تیم پاری سن ژرمن از قبل هم قوی تر شود ، اما این تعویض باعث تضعیف شدن خط دفاعی تیم پی اس جی شد و می رفت که تیم رئال مادرید خیلی زود ، روی ارسال مارسلو و ضربه کریم بنزما به گل دوم دست پیدا کند اما واکنش به موقع کیلور ناواس مانع از باز شدن دروازه تیمش شد . تیم رئال مادرید که در این مسابقه از ثبات خوبی بهره مند بود رفته رفته بهتر کار کرد و موفق شد در دقیقه 79 گل دوم را به ثمر برساند . ارسال مارسلو بر روی دروازه با عبور توپ از بین مدافعین پر اشتباه تیم پاری سن ژرمن همراه شد و کریم بنزما موفق شد با یک ضربه سر چکشی به توپ ، کیلور ناواس را برای بار دوم مغلوب کرده و گل دوم تیمش را به ثمر برساند . تیم پاری سن ژرمن که چیزی برای از دست دادن نداشت جلو کشید و موفق شد تنها 2 دقیقه بعد یکی از گل های خورده را جبران کند . روی نفوذ سارابیا از سمت راست بود که ارسال زمینی این بازیکن می رفت تا به راحتی در اختیار تیبو کورتوا قرار بگیرد اما دخالت بد موقع رافائل واران موجب شد تا توپ از کورتوا عبور کرده و با کیلیان امباپه رسیده تا این مهاجم جوان دروازه رئال مادرید را باز کند . تنها 2 دقیقه بعد تیم پاری سن ژرمن نتیجه را به تساوی کشاند . روی حرکت بازیکنان پی اس جی در خارج از محوطه جریمه ، خوان برنات توپ را به پابلو سارابیا رساند و این بازیکن با یک ضربه پای چپ تماشایی موفق شد توپ را به طاق دروازه رئال مادرید رسانده و تیبو کورتوا مات و مبهوت به ورود توپ به درون دروازه رئال مادرید نگاه کند . بعد از به تساوی کشیده شدن بازی بود که رافائل واران برای جبران اشتباه خود جلو کشید تا روی ضربه کرنر ارسالی از تونی کروس ، گلزنی کند . ارسال تماشایی کروس ، با ضربه سر واران همراه شد اما توپ با اختلاف نسبتا کمی از کنار دروازه به بیرون رفت تا در نهایت بازی با نتیجه 2 بر 2 تساوی به اتمام رسیده و تیم رئال مادرید با توجه به تساوی دو تیم کلاب بروژ و گالاتاسرای خیالش از صعود به دور حذفی این رقابت ها به عنوان تیم دوم راحت باشد .

: برای دریافت مشاوره درباره لیگ قهرمانان اروپا ؛ رئال مادرید 2 - 2 پاری سن ژرمن ؛ واران مانع پیروزی کهکشانی ها فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «لیگ قهرمانان اروپا ؛ رئال مادرید 2 - 2 پاری سن ژرمن ؛ واران مانع پیروزی کهکشانی ها» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید