ایبار 3 - 0 رئال مادرید ؛ این قصه سر دراز دارد ... | آسمونی
کد مطلب: 38574 درج نظر
ایبار 3 - 0 رئال مادرید ؛ این قصه سر دراز دارد ...

ایبار 3 - 0 رئال مادرید ؛ این قصه سر دراز دارد ...

بازی دو تیم ایبار و رئال مادرید ساعاتی پیش برگزار شد که در نهایت تیم ایبار توانست رئال مادرید را با سه گل در...
زمان مطالعه: 2 دقیقه
سرفصل های این مطلب:[بستن]

بازی دو تیم ایبار و رئال مادرید ساعاتی پیش برگزار شد که در نهایت تیم ایبار توانست رئال مادرید را با سه گل در هم بشکند . به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم ایبار و رئال مادرید ، در آستانه بازی مهم بارسلونا و اتلتیکو مادرید برگزار شد و تیم ایبار آب پاکی را بر پیکره بی جان رئال مادرید ریخت .

نیمه اول

بازی با برتری تیم ایبار در دقایق ابتدایی آغاز شد و ضربه قوسی کیکه از بیرون محوطه جریمه ، بعد از عبور از بالای دست کورتوا به تیرک دروازه رئال مادرید برخورد کرد و به گل تبدیل نشد . در دقیقه 5 تیم رئال مادرید روی والی زیبای گرت بیل به گل رسید ولی داور آفساید اعلام کرد تا والی بی نظیر گرت بیل از بیرون محوطه جریمه ، بی ثمر باشد . در دقیقه 10 روی یک حرکت دیگر از سمت چپ و ارسال زمینی توپ به روی دروازه ، توپ به بنزما رسید و بنزما با یک ضربه گلر ایبار را مغلوب کرد ولی توپ از روی خط دروازه توسط مدافعین ایبار دور شد .

ایبار 3 - 0 رئال مادرید ؛ این قصه سر دراز دارد ...
ایبار 3 - 0 رئال مادرید ؛ این قصه سر دراز دارد ...

گل اول بازی در دقیقه 16 و توسط گنزالو اسکالانته به ثمر رسید . روی یک ضد حمله بعد از ضربه کرنر رئال مادرید ، توپ به بازیکنان ایبار رسید و ارسال توپ از سمت چپ به روی دروازه ، توپ به کیکه رسید ولی ضربه کیکه توسط کورتوا برگشت داده شد ولی توپ برگشتی به اسکالانته رسید و این بازیکن دروازه را باز کرد . در ادامه بازی از کیفیت دقایق اولیه افتاد و موقعیت های خطرناکی روی دروازه ها بوجود نیامد و بازی در نیمه اول با همان نتیجه 1 بر صفر به پایان رسید .

 نیمه دوم

real-madrid-lost-against-eibar-in-13th-week
real-madrid-lost-against-eibar-in-13th-week

نیمه دوم را نیز ایبار بهتر آغاز کرد و تنها 6 دقیقه بعد از شروع بازی به گل دوم رسید . اشتباه اودریوزولا در دفع توپ باعث شد تا کوکورلا به توپ برسد . این بازیکن با یک پاس عرضی به روی دروازه توپ را به انریخ رساند و انریخ نیز با یک ضربه دقیق توانست دروازه کورتوا را برای بار دوم باز کند . در دقیقه 56 تیم رئال مادرید ، روی ارسال دنی کارواخال از سمت راست بر روی دروازه ، علارغم تلاش مارکو آسنسیو برای ضربه زنی به توپ ، توپ از کنار پای او عبور کرد و به ریسگو رسید .

ایبار 3 - 0 رئال مادرید ؛ این قصه سر دراز دارد ...
ایبار 3 - 0 رئال مادرید ؛ این قصه سر دراز دارد ...

روی آغاز مجدد بازی ، توپ درون محوطه رئال مادرید در جریان بود و توپ به کوکورلا رسید . ارسال کوتاه کوکورلا  به سرجی انریخ رسید . ارسال انریخ نیز توپ را به کیکه رساند و این بازیکن توانست دروازه خالی رئال مادرید را برای بار سوم باز کند . در دقیقه 62 کورتوا مانع از باز شدن دروازه تیمش برای بار چهارم شد ! اورلانا روی فرار از سمت راست ، توانست با عبور از دنی سبایوس با کورتوا تک به تک شود ولی ضربه خود او توسط کورتوا دور شد . تیم رئال مادرید برای گل زنی ، برنامه نداشت و نمی توانست هماهنگی و تاکتیک لازم را برای به ثمر رساندن گل بوجود آورد . در دقیقه 70 مهم ترین موقعیت رئال مادرید در کل بازی بوجود آمد ولی دروازه بان ایبار توپ را از جلوی پای کریم بنزما دور کرد . در سمت مقابل تیم ایبار از تمامی موقعیت های بدست آمده به نحو احسن استفاده می کرد و اگر کورتوا درون دروازه رئال مادرید قرار نداشت تیم رئال حتی پتانسیل دریافت 5 گل را نیز داشت . بازی در نهایت با همان نتیجه 3 بر صفر به نفع تیم ایبار به اتمام رسید تا مشخص شود که مشکل تیم رئال مادرید بسیار حاد تر از چیزیست که به نظر می رسید . اختصاصی آسمونی 

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره ایبار 3 - 0 رئال مادرید ؛ این قصه سر دراز دارد ... فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «ایبار 3 - 0 رئال مادرید ؛ این قصه سر دراز دارد ...»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

6 - 5 = ?