کد مطلب:  5015 
1 نظر
1 نظر
زمان مطالعه: 4 دقیقه
رزرو اینترنتی بلیط قطار

رزرو اینترنتی بلیط قطار

کاربران محترم قبل از صدور بلیط اینترنتی قطار به نکات مهم ذیل توجه فرمایند:*با توجه به اینکه رزرو بلیت با...
زمان مطالعه: 4 دقیقه

کاربران محترم قبل از صدور بلیط اینترنتی قطار به نکات مهم ذیل توجه فرمایند: *با توجه به اینکه رزرو بلیت با نام و تعرفه تکراری در سیستم فروش اینترنتی امکانپذیر نمی باشد، در صورتی که قصد دربست نمودن کوپه را دارید از گزینه دربست کوپه استفاده فرمائید. * هیچ یک از قطارهای کمربندی از تهران عبور نمی نمایند.

پس از رزرو بلیت از طریق اینترنت، برای دریافت نسخه چاپی بلیت در اسرع وقت به یکی از مراکز فروش مراجعه فرمایید
در صورت عدم تهیه نسخه فیزیکی بلیت، مسئولیت های بعدی بعهده شخص مسافر خواهد بود.

برای چاپ بلیت بهمراه داشتن اطلاعات سفر (‌سریال خرید ،‌تاریخ حرکت ،‌شماره سالن و کوپه ) الزامی می باشد در غیر اینصورت از چاپ بلیت خودداری می گردد و مسئولیت های بعدی بعهده شخص مسافر خواهد بود.

 

نحوه دربست کردن کوپه

ابتدا تعداد دقیق مسافرین در قسمت مربوطه وارد شود (تعداد بزرگسال، خردسال و ...) سپس تیک کوپه دربست زده شود. بطور مثال یک خانواده متشکل از پدر، مادر و یک فرزند خردسال، تعداد بزرگسال 2 و تعداد خردسال 1 وارد شده و سپس برای دربست کوپه تیک کوپه دربست زده شود.

تا اطلاع ثانوی، استرداد اینترنتی بلیت امکانپذیر نمی باشد.
کل مدت زمان خرید 30 دقیقه از زمان ورود به سیستم میباشد.

 

خرید اینترنتی بلیط قطار

اگر بار اول است که میخواهید بلیت اینترنتی قطار رزرو کنید برای ثبت نام اینجا را کلیک نمایید اگر قبلا ثبت نام نموده اید برای ورود اینجا را کلیک نموده و از منوی سمت راست صفحه اقدام نمایید اگر رمز عبور خود را فراموش نموده اید اینجا را کلیک نمایید اگر پس از ثبت نام ایمیل فعال سازی دریافت ننموده اید اینجا را کلیک نمایید

 

رزرو بلیط قطار

ثبت نام در سایت خرید اینترنتی رجا

ثبت نام کاربران در روزهای پیش فروش، امکانپذیر نمی باشد. - داشتن یکی از کارت های بانکی عضو شتاب که دارای استاندارد شبکه بانکی باشند. - کلیه اطلاعات خواسته شده در فرم ثبت نام می بایست صحیح تکمیل گردد. - اطلاع رسانی در مواقع اضطراری از طریق پست الکترونیک و یا پیام کوتاه ( تلفن همراه )‌ انجام می پذیرد ،‌لذا مسئولیت صحت این اطلاعات بعهده خریدار می باشد . - بمنظور جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی ،‌پس از استفاده از سیستم خرید اینترنتی حتما از گزینه خروج از سیستم استفاده نمایید. - چنانچه در طول یکسال هیچ گونه خریدی انجام نپذیرد ،‌سیستم بطور اتوماتیک کد کاربری شما را حذف می نماید. - سقف خرید روزانه برای کاربران اینترنتی 12 فقره بلیت یا مبلغ 6،000،000 ریال می باشد. - مسافرین محترم موظف به حفاظت از کد های اعلام شده از جانب سیستم می باشند. - تا اطلاع ثانوی، استرداد اینترنتی بلیت امکانپذیر نمی باشد و برای استرداد باید به یکی از مراکز فروش مراجعه شود ضمن اینکه بلیت های اینترنتی مشمول قانول ابطال نمی باشند. - در صورت عدم دریافت نسخه چاپی بلیت، کلیه مسئولیتهای بعدی بعهده شخص مسافر خواهد بود - جهت استرداد بلیت در مراکز فروش حتما کارت شناسایی مسافر را بهمراه داشته باشید.در غیر اینصورت آژانسهااز استرداد بلیت خودداری و همچنین باز پرداخت خسارت به بلیت هایی که خسارت تعلق می گیرد ، امکان پذیر نمی باشد.

بهمراه داشتن کارت شاهد یا جانباز برا ی اینگونه افراد جهت صدور بلیت و سوار شدن به قطار الزامی می باشد. - تعویض و تغییر اطلاعات پس از تکمیل فرایند خرید دراین سیستم وجود نداشته و در صورت انصراف ، بلیت می بایست استرداد شود. - در صورت بروز اشکال در فرایند خرید ، قبل از هر گونه اقدام مجدد برای خرید حتما گزارش خرید خود را بررسی نمایید . - جهت دریافت اطلاعات عمومی ،‌با پایگاه اطلاع رسانی شرکت به شماره 1539 تماس حاصل فرمایید. - تا ساعت 12 ظهر روز قبل از حرکت، استرداد بلیت مشمول 10% جریمه می باشد - از ساعت 12 ظهر روز قبل از حرکت تا 3 ساعت مانده به حرکت، استرداد بلیت مشمول 30% جریمه می باشد. - از 3 ساعت قبل از حرکت تا لحظه حرکت ، استرداد بلیت مشمول 50% جریمه می باشد. - پس از حرکت استرداد امکان پذیرنمی باشد. - برا ی اطفال (‌زیر 2 سال )‌ جا تخصیص داده نمی شود و درصورت تمایل به رزرو صندلی می بایست از گزینه خردسال استفاده نمایید. - بلیت نیم بها شامل افراد 2 تا 12 سال سن می گردد. - برای افراد ذکور بالای 6 سال ،‌در کوپه خواهران بلیت صادر نمی شود و درصورت استفاده، بلیت استرداد می گردد. - در صورت استفاده ناصحیح از سهمیه ها ، بلیت باید مسترد گردد. - فقط تا 24 ساعت قبل از حرکت ،‌رزرو بلیت با امکان خرید غذا انجام می پذیرد. - ساعت حرکت قطار دوم می بایست حداقل 3 ساعت از زمان ورود قطار اول گذشته باشد ،‌در صورت عدم رعایت دستور العمل مذکور و جا ماندن مسافر از قطار دوم ،‌مسئولیت با خود مسافر است. - در قطارهای اتوبوسی از دربست کوپه استفاده نفرمایید، در صورت استفاده مسئولیت آن بر عهده خود کاربر خواهد بود. - از دریافت بلیتی که به نام شما نیست یا بلیت مخدوش و دارای قلم خوردگی، خودداری کنید. - بلیت باید بنام مسافر باشد، از وارد نمودن اسامی بصورت تکراری یا مخفف جدا خودداری نمایید. دارندگان بلیت‌های غیرهمنام، بدون بلیت تلقی می‌شوند. - جانبازان و خانواده معظم شهدا برای خرید باید تعداد افراد مشمول را در کادر مقابل گزینه جانباز یا شاهد وارد نمایند. - برای دربست کردن کوپه درصورتیکه تعداد مسافرین کمتر از تعداد صندلی های کوپه باشد، می بایست گزینه دربست کوپه را انتخاب و تعداد واقعی مسافرین را در قسمت مربوطه وارد نمایید.( اسامی کلیه مسافرین باید در قسمت مشخصات مسافرین ثبت گردد) 

 

پیگیری خریدهای ناموفق

چنانچه پس از وارد کردن اطلاعات کارت خرید به هر علتی فرآیند خرید قطع شد و مبلغ خرید از حساب کسر و رسید خرید دریافت نگردید در اولین گام گزارش خریدهای گذشته را بررسی فرمایید، در صورت کسر مبلغ خرید و نبودن اطلاعات خرید در گزارش خریدهای گذشته، حداکثر بمدت 24 ساعت جهت برگشت مبلغ کسر شده از طریق سیستم بانکی منتظربوده و چنانچه پس از سپری شدن این مدت مبلغ کسر شده برگشت داده نشد با درگاه خرید مربوطه بشرح ذیل اقدام و یا تماس حاصل نمایید: 1- درگاه ملت - شماره تماس 02127312731 و دریافت کدپیگیری از بانک و ثبت شکایت در سامانه تلفنی 0211539 شرکت رجاء 2- درگاه پارسیان - شماره تماس 0212318 داخلی 2 و سپس داخلی 9 ** ضمنا چنانچه قصد خرید دارید مجددا نسبت به انجام فرآیند خرید اقدام نمایید.

: برای دریافت مشاوره درباره رزرو اینترنتی بلیط قطار فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «رزرو اینترنتی بلیط قطار» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید