ارزیابی مهاجرت
کد مطلب:  23242 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تاریخ برگزاری نمایشگاه قرآن

تاریخ برگزاری نمایشگاه قرآن

نمایشگاه بین المللی قرآن کریم یکی از بزرگترین نمایشگاه های بین المللی دینی می باشد که هر ساله در مصلی امام خمینی (ره) در شهر تهران برگزار می شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
شرکت غرفه سازی نمایشگاهی متدکس

نمایشگاه بین المللی قرآن کریم یکی از بزرگترین نمایشگاه های بین المللی دینی می باشد که هر ساله در مصلی امام خمینی (ره) در شهر تهران برگزار می شود.

مسئول دبیرخانه دائمی نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در مورد بازه زمانی برگزاری نمایشگاه سی‌ام افزود: زمان شروع نمایشگاه قرآن از روز نهم رمضان است و با در نظر گرفتن رؤیت هلال ماه مبارک، فعلاً برنامه‌ریزی ما بر روی روز دوازدهم فروردین است و تا 26 همان ماه ادامه دارد.

زمان نمایشگاه  12 تا 26 فروردین 1402
ساعت بازدید نمایشگاه  17:30 تا 23:30
محل نمایشگاه مصلی امام خمینی(ره)
شماره
02161905
لوکیشن  نمایش نقشه در گوگل مپ ، بلد ، نشان

 

نمایشگاه قرآن با بخش‌های مختلف و متنوعی همچون بخش صنایع دستی قرآنی، حجاب و عفاف، فروش محصولات قرآنی و اسلامی، بخش مکتوبات و ناشران و قسمت‌های هنری مانند نمایش‌های قرآنی، انیمیشن، نرم‌افزار و … پذیرای مخاطبان خواهد بود.

سامانه اینترنتی فروش محصولات قرآنی

از جمله ویژگی‌های نمایشگاه امسال قرآن، برپایی نمایشگاه مجازی برای آن عده از افرادی است که به هر علتی توانایی حضور در محل نمایشگاه را ندارند، بر این اساس، بناست هرآنچه در نمایشگاه حضوری عرضه می‌شود در نمایشگاه مجازی نیز ارائه شود، علاقه‌مندان از طریق آدرس www.iqfa.ir می‌توانند از امکانات این پایگاه استفاده کنند.

افراد از طریق این سامانه می‌توانند کتاب‌هایی را خریداری و برای افراد دیگر و یا کتابخانه‌های مناطق محروم و مساجد ارسال کنند. کتاب‌ها با 40 درصد تخفیف و هزینه پستی اندک در دسترس خواهند بود. این سامانه همزمان با افتتاحیه این دوره از نمایشگاه قرآن، رونمایی می‌شود.

بستر این بخش از نمایشگاه همچون نمایشگاه مجازی کتاب است که سال 1399 برای اولین بار به دلیل ویروس کرونا از سوی خانه کتاب برگزار شد و در آنجا ناشران ثبت اثر می کردند و بازدیدکنندگان کتاب مورد نظر خود را از انتشاراتی که کتاب را ارائه کرده بود، انتخاب کرده و در سبد خرید قرار می دادند. خانه کتاب و ادبیات ایران به عنوان مجری بخش فروشگاهی نمایشگاه قرآن انتخاب شده است. 

ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره تاریخ برگزاری نمایشگاه قرآن فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «تاریخ برگزاری نمایشگاه قرآن» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید